پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

19. بهمن 1396 - 11:47
حاشیه های آیین میهمانی لاله ها در لنده:
غفلت مسئولان از قطعه صالحین تا ضجه های بی امان مادر تنها روحانی شهید در لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
آیین میهمانی لاله ها امروز و همزمان با هفتمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور مردم و مسئولان در گلزار شهدای شهرستان لنده برگزار شد که حاشیه های جالبی نیز به همراه داشت.

به گزارش خبرلنده، امروز و همزمان با سراسر کشور آیین میهمانی لاله ها در شهرستان لنده در حالی برگزارشد که مسئولان با شاخه ای از گل در گلزار شهدا حضور یافتند و با قرائت فاتحه قبور مطهر شهدا را عطر افشانی کردند.

 

 

اما در این بین مسئولان شهرستان لنده حتی به خود زحمت حضور در قطعه صالحین شهرستان لنده که آرامگاه شاهدان شهیدی است که سال های سال درد و رنج جانبازی را تحمل کرده بودند.

 

 

مدیریت ضعیف بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده در این برنامه باعث گلایه مندی برخی از خانواده های شهدا و جانبازان متوفی نیز شده است که جای بسی تاسف دارد.

 

 

یکی دیگر از حاشیه این آیین اشک و ضجه مادر تنها روحانی شهید شهرستان لنده شهید والامقام سید رمضان سیروس بود که در وسط برنامه غبار روبی و عطر افشانی با دستانی لرزان غبار های همیشگی بر روی مزار فرزند شهیدش را کنار می زد و با اشک آه آن را شستشو می کرد.

 

 

امروز همه مسئولان به چشم خود دیدند که این مادر شهید پس از 32 سال هنوز فراغ فرزند شهیدش چنان بر دلش سنگینی کرده است که گیسوانش همانند برف روی کوه سفید شده است.

 

 

حال امیدواریم مسئولان ما از صبر32 ساله این مادر شهید و استقامت و بردباری اش درس بگیرند و لحظه ای از خدمت به مردم دست نکشند و همانطور که در شعار خود را خادم مردم می دانند در عمل نیز آن به اثبات برسانند.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس