پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. بهمن 1396 - 11:53
بدون شک راهپیمایی 22بهمن سرشار از حاشیه های است که عزت و اقتدار ملی ایران را به نمایش می گذارند چرا که عده ای به واسطه این حضور با صلابت به فکر انداختن عکس سلفی هستند و عده ای نیز با پرچم ایران و کشیدن آن بر گونه ها و پیشانی خویش به آن عشق می ورزند.

به گزارش خبرلنده، راهپیمایی روز 22بهمن یکی از جلوه های کم نظیر عزت و اقتدار ملی است که حضور باصلابت و مقتدرانه مردم با رنگ ها، پوشش ها، گویش های  متفاوت در این روز حضوری آگاهانه دارند که هر کدام حاشیه ای زیبا به این روز ملی خواهد داد.

 

مردم شهرستان لنده برابر هرسال ساعتی قبل از شروع مراسم 22بهمن دز جلوی سپاه ناحیه لنده حضور پیدا کردند که تصاویر و صحنه های از اشتیقاق ملت به نظام را پس از چهار دهه به نمایش گذاشته است.

 

 

نونهالان، نوجوانان، جوانان، میانسالان، سالخورگان همه و همه با پرچم سه رنگ ایران اسلامی و تصاویر از مقام معظم رهبری و پلاکارهایی  رنگارنگ در دست آمدند و منتظر شروع مراسم هستند عده ای با همدیگر به گفت گو نشسته اند و عده ای نیز ایستاده حرف می زنند و عده ای دیگر با اطرافیان در حال عکس انداختن و برخی هم سلفی گرفتن هستند.

 

 

امروز والدین برخی از نونهالان نیز با خرید بادکنک های رنگارنگ و تصاویری از امام و رهبری در این راهپیمایی باشکوه حضور یافتند تا نسل پنجم و ششم انقلاب نیز از هم اکنون تجدید میثاقی با آرمان های انقلاب داشته باشند.

 

مادران شهدا و پدران شهدا با عصا در دست و با پای لرزان که گواه پیری آنان است با عشق به ایران و ایرانی و به منظور تجدید میثاق با امام شهدا، آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22بهمن شرکت کردند تا بار دیگر پوزه دشمنان را برخاک بمالند.

 

حضور مقتدرانه مسئولان، روحانیون، دانشجویان، دانش آموزان، اقشار مختلف، صنوف و کسبه بازار، فرهنگیان و نیروهای نظامی و انتظامی در راهپیمایی روز 22بهمن در شهرستان لنده حقیقتاً آن چنان تماشایی است که به ایرانی بودن خود باید بالید.

 

امروز جلوه های خاصی از همدلی و همزبانی مردم را می تواند به عینه احساس کرد چرا که صفوف به هم فشرده و با در دست داشتن پلاکاردهای رنگی و بنرهای در دست، زیبایی این حماسه حضور را دو چندان کرده است.

 

 

حضور باشکوه امداد گران جمعیت هلال احمر شهرستان لنده در کنار سایر نیروهای ادارای شهرستان نیز از جلوه گری های خاصی همراه بود که در طول مسیر و جایگاه مصلی نیز پایگاهی جهت کمک های مردمی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه نیز راه اندازی کرده بودند.

 

 

اصحاب رسانه که حقیقتاً بیشترین نقش را در بازتاب این حماسه حضور دارند امسال نیز از روزهای قبل با پوشش اخبار و رویدادهای دهه مبارک فجر امروز نیز با حضور در پشت خودروی آتش نشانی نیز به ثبت تاریخی ترین حماسه حضور و تماشایی ترین راهپیمایی 22بهمن پرداختند.

 

 

مدارس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده نیز به صورت منسجم و هماهنگی با حضور در راهپیمایی مشارکت خود را در این آزمون مهم به نمایش گذاشتند و بار دیگر با امام شهدا، آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید عهد و میثاقی دوباره کردند.

 

مردم با طی مسیر راهپیمایی از جلوی ناحیه مقاومت بسیج لنده تا مصلی نماز جمعه که محل برگزاری مراسم راهپیمایی 22بهمن امسال بود شاهد جلوه های از حماسه حضور بودیم.

 

 

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع و در ادامه نیز سرود جمهوری اسلامی ایران از بلندگوها مصلی پخش و همه قیام کرده و با چرخاندن پرچم های سرنگ پرچم ایران برای پایداری ایران و ایرانی سرود ملی را تلاوت کردند.

 

 

علی جاویدان رئیس آموزش و پرورش شهرستان لنده با حضور در جایگاه از حضور مردم قدردانی کرد و از زحمات ادارات و نهادهای که در طول این دهه به اجرا و برگزاری جشن های ملی پرداختند تشکرکرد.

 

 

در ادامه نیز حجت الاسلام سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران و سخنران مراسم 22بهمن شهرستان لنده با حضور در پشت تریبون، ضمن قدردانی از حماسه حضور مردم به بیان خدمات نظام و تاریخچه پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.

در ادامه نیز مراسم با بیان قطعنامه چند بندی با محکومیت اقدامات جنایتکارانه امریکا و اسرائیل با مشت های گره کرده مرگ بر امریکا و اسرائیل پایان یافت.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس