آخرین اخبار

پربازدیدها

6. اسفند 1396 - 8:47
حاشیه ها, جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر, خبرلنده, اظهارات رئیس اداره کار, پاسخ کوبنده فرماندار, حمایت از اصحاب رسانه, اخبار لنده
آنچه در جلسه مبارزه با مواد مخدر لنده گذشت:
اظهارات رئیس اداره کاردهدشت درباره خبرنگاران و پاسخ سریع و قاطع فرماندار لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس اداره کار شهرستان های کهگیلویه ولنده در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر لنده از ممنوعیت خبرنگاران به بیشتر جلسات شهرستان کهگیلویه خبرداد که با واکنش سریع و قاطع فرماندار لنده روبرو شد.

به گزارش خبرلنده، جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان لنده در حالی برگزارشد که برخی ادارات از عملکرد خود در خصوص مبارزه و پیگیری از مواد مخدر گزارش عملکردخود را طرح می کردند که در این بین نیز یکی از خبرنگاران نیز به بیان طرح ها و ایده ها و چند سئوال از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده پرسید و خواستار توجه بیشتر به ورزش شد.

 

 

 

در همین حال رئیس اداره کار شهرستان کهگیلویه با پریدن در صحبت های این خبرنگار از ممنوعیت ورود خبرنگاران به بیشتر جلسات شهرستان کهگیلویه گفت: در بیشتر جلسات شهرستان کهگیلویه از خبرنگاران دعوت نمی شود و اصولا خبرنگار نمی تواند  مسئولان را این چنین بازخواست کند.

 

 

این صحبت های خادمی رئیس اداره کار شهرستان کهگیلویه با واکنش سریع و قاطع دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده مواجه شد و گفت: در دنیای که شفافیت حرف اول را می زند نمی توان جلوی انتقال اطلاعات را گرفت.

وی افزود: اصحاب رسانه هستند که بیشترین سهم را در آگاهی رساندن به جامعه و اطلاع رسانی دقیق و شفاف به آحاد جامعه دارند و اصولاً این نوع نگاه به اصحاب رسانه اشتباه است.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: خبرنگاران هستند به تمام جلسات وزنه می دهند و اگر همین مجاهدت ها نبود هیچکس صدای ما مسئولان و عملکرد ما را در استان و کشور هرگز نخواهند دید.

 

 

وی تاکیدکرد: اگرآمار به درستی به جامعه منتقل شود و تشویش اذهان عمومی صورت گیرد جامعه بیشتر متوجه این اقدامات خواهند شد.

مواضع قاطع و حمایت سریع فرماندار شهرستان لنده در این جلسه ستودنی است و امیدواریم مسئولان بپذیرند که یکی از مهمترین وظایف اصحاب رسانه مطالبه گری از مسئولان و انتقال عملکردهای مسئولان به جامعه است.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس