پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. اسفند 1396 - 14:16
به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره)صورت گرفت:
افتتاح یک باب منزل مسکونی مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره)در روستای تراب+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
امروز و به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی(ره) یک باب منزل مسکونی مددجویی در روستای تراب از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرلنده، به مناسبت 14 اسفند سالروز تشکیل کمیته امدادبه فرمان امام خمینی(ره) در سال 57 ، یک باب منزل مسکونی با حضور مسئولان شهرستان لنده در روستای تراب از توابع بخش موگرمون افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

این منزل مسکونی با اعتبارات بلاعوض 100میلیون ریال کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده و 200میلیون ریالی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سهم آورده ای این مددجو ساخته شده است.

 

 

امیر محمود بصیری فرد در حاشیه این مراسم اظهارکرد: خدمات شایسته کمیته امداد امام خمینی(ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در جهت رفع محرومیت ها و توانمندسازی اقشار محروم چنان روشن است که قابل قیاس به قبل از پیروی انقلاب نیست.

وی افزود: یکی از مهمترین راهبردهای کمیته امداد امام خمینی(ره) در چند سال گذشته بحث توانمند سازی جامعه هدف برپایه اشتغال و تولید بوده و هست که با نظارت مستمر در حال اجرا هستند.

 

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد: در حوزه مسکن نیز از ابتدای سال 96 تا کنون بیش از 143مورد خدمات صورت گرفت که 10مورد ساخت مسکن شهری، 22مورد ساخت مسکن روستایی، 90مورد تعمیرات کلی و جزئی و 21مورد ساخت سرویس بهداشتی در دو بخش مرکزی و موگرمون شهرستان لنده خدمات دهی صورت گرفت.

وی اظهارکرد: انتظار داریم سایر ادارات و نهادها به خصوص ادارات خدمات رسان همکاری مضاعفی در خصوص ساخت مسکن با مددجویان داشته باشند.

تصاویر مربوط به افتتاح مسکن مددجویی را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس