پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

18. فروردين 1397 - 13:56
چشمه بلقیس چرام یکی از مهمترین و بهترین جاذبه های گردشگری شهرستان چرام و استان کهگیلویه وبویراحمد محسوب می شود ولی عوارض گران ورودی به این چشمه برای یک ساعت حضور داد گردشگران را درآورده است.

به گزارش خبرلنده، استان کهگیلویه وبویراحمد از جمله استان های گردشگرپذیر در سطح جنوب کشور به شمار می آید که این روزها میزبان خوبی برای میهمانان نوروزی به حساب می آید چرا لذت داشتن تنوع آب وهوایی مطبوع، داشتن چشم اندازهای سرسبز و طبیعی و چشمه های همیشه جوشان باعث شده است تا به عنوان مقصد همه گردشگران قرارگیرد.

 

 

چشمه بلقیس چرام یکی از مراکز گردشگری و هزار جاذبه استان کهگیلویه وبویراحمد است که چشم اندازهای زیبا و طبیعت وصف ناپذیرش باعث شده است تا سالانه حجم عظیمی از گردشگران نوروزی این منطقه زیبا و بکر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.

 

 

اما عوارض سنگین یک ساعت حضور در این منطقه زیبا را متولی امر که شهرداری چرام است به اندازه حضور 8ساعته حساب می کنند به طوری که گردشگر چه یک ساعت حضور داشته باشد چه هشت ساعت برای یک خانواده چهار نفره بیش از دوازده هزارتومان عوارض می گیرند و این در حالی است که این خانواده ها کمتر از یک ساعت حضور داشتند.

 

برخی دیگر از گردشگران از گرانی فروشگاه ها و مغازه های بیرون و داخل باغ چشمه بلقیس چرام نیز گلایه های داشتند که امیدواریم مسئولان شورای اسلامی و شهرداری چرام که متولی این باغ هستند و زحمات زیادی نیز برای زیبایی و سرسبز نگهداشتن این باغ دارند نظارت بیشتری داشته باشند.

 

 

حضور گردشگران مهم است ولی نحوه برخورد و ارائه خدمات به گردشگران مهمتر از حضور آنان است چرا که هرکدام از این گردشگران می تواند سفیر برای بیان خوش اخلاقی، برخورد مناسب و جاذبه های کم نظیر این باغ باشد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس