پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

23. فروردين 1397 - 13:17
تاثیرگذاری رسانه ها,خبرلنده,جایگاه زباله شهرداری,شورای اسلامی شهرلنده,حصار کشی,اخبار لنده,محیط زیست
تاثیرگذاری خبرلنده و اقدام شایسته شهرداری لنده:
رفع مشکلات چندین ساله جایگاه دفن زباله شهرداری لنده +تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
شکی نیست که تاثیرگذاری رسانه در رفع مشکلات و موانع سد راه مردم و مسئولان از جمله مهمترین رسالت های خبری اصحاب رسانه است که می تواند در بخش های مختلف جامعه شاهد آثار آن باشیم.

به گزارش خبرلنده، امروزه رسانه ها تاثیرگذارترین اقشار در جامعه هستند که با به چالش کشیدن مسائل اجتماعی، عمرانی، گردشگری، فرهنگی، سیاسی و سایر موضوعات نقش مهمی در رفع موانع سد راه و حل بیشتر مسائل بحران زا در جامعه دارند به طوری که مسئولان مربوطه را موظف به پاسخگویی می کنند.

پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده از بدو تاسیس تا کنون یکی از موثرترین رسانه های شهرستان لنده در کنار سایر رسانه های فعال در این شهرستان بوده است که رسالت خبری خود را در استیفای حقوق عامه مردم و همراهی مسئولان در پیش گرفته و الحمدالله روز به روز در کنار سایر همکاران عملکرد موفقیت آمیزی در این حوزه داشته است.

 

 

امروزه یکی تمهیدات اساسی مسئولان حوزه خدمات شهری بحث جمع آوری و ساماندهی زباله های شهری است که متاسفانه در بیشتر شهرها به دلیل عدم احداث کارخانه بازیافت زباله شاهد تخریب محیط زیست می باشیم که اعتراضات گسترده مسئولان محیط زیست را نیز در پی داشته است.

 

 

جمع آوری زباله ها به شیوه های غیرمعمول در شهرهای کوچکی همانند شهرلنده یک چالش اساسی است چرا عدم تفکیک زباله و ترکیب زباله ترو خشک با همدیگر باعث شده است این دو با هم جمع آوری و به محل دپو و دفن زباله منتقل گردد که مشکلات خاص خود را نیز در پی داشته است.

 

 

جایگاه دفن زباله شهرداری از مهمترین سوژه های رسانه ای خبرلنده در طول چند سال گذشته بود که با سوژه پردازی های مختلف در دوره چهارم و پنجم شورای شهر و شهرداران گذشته و کنونی به طور مرتب گزارشتی منتشر می شد که الحمدالله در راستای تاثیرگذاری خوب اصحاب رسانه با همت و تلاش شبانه روزی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار لنده این مصوبه مهم شورای سلامت پس از سال ها با حصار کشی و محصور کردن این جایگاه زباله تحقق یافت که در همین جا لازم است از تلاش ها و اقدامات اعضای محترم شورای شهر و شهردارلنده به پاس اهمیت دادن به سوژه های اصحاب رسانه به طور ویژه قدردانی کرد.

 

 

بدون شک با این اقدام خوب شهرداری و شورای اسلامی بخش اعظمی از مشکلات بهداشتی، پراکندگی زباله ها و آتش سوزی های مختلف و همیشگی جلوگیری خواهد شد.

بدون شک نقد اصحاب رسانه هیچ گاه به منزله تخریب یک دستگاه خاص نیست بلکه هشداری جهت اصلاح روش ها و کسب رضایت مندی بیش از پیش آن دستگاه در نزد مردم خواهد بود.

 

تصاویر زیر متعلق به قبل از ساماندهی جایگاه زباله شهرداری لنده است:

 

 

 

تصاویر زیر متعلق به بعد از ساماندهی جایگاه زباله شهرداری لنده است:

 

انتهای پیام

دیدگاه‌ها

سلام. حالا احداث این دیوار یک متری هم شد تاثیرگذاری و ساماندهی؟! همچنان همان رها کردن در طبیعت و سوزاندن و آلایندگی زیست محیطی که وجود دارد.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس