پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

26. فروردين 1397 - 16:55
عیدی مقام معظم رهبری,خبرلنده,شهرستان لنده,فرش سجاده ای,اخبار لنده,قرارگاه محرومیت زدایی,سپاه سدر,قرارگاه سازندگی خاتم النبیا,مصلی نماز جمعه
به شکرانه عید مبعث صورت گرفت:
اهدای1400متر فرش سجاده ای به مصلی شهرلنده توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه سد+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
مهمترین رسالت سپاه پاسداران در چند سال گذشته شناسائی مناطق محروم و رفع نیازهای اولیه عمومی مردم بوده است که به شکرانه عید مبعث شاهد تحقق یکی دیگر از پروژه های محرومیت زدایی سپاه سد در لنده بوده ایم.

به گزارش خبرلنده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون به خصوص در دوران هشت سال دفاع مقدس همواره به عنوان یک نیروی پیشتاز در عرصه های مختلف نظامی، فرهنگی، اجتماعی و عمرانی بوده است که خدمات و عملکرد فوق العاده این نهاد مهم باعث یک اعتماد عمومی به مجموعه عملکردی این نهاد مقدس شده است.

حضور سپاه پاسداران در عرصه های مختلف به خصوص از زمان تشکیل قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء با زیر مجموعه های مختلف در مناطق اقتصادی و عمرانی شروع به فعالیت های گسترده ای کرد که مهمترین هدف این قرارگاه شناسائی و پیگیری و رفع مشکلات مناطق محروم در کنار پروژه ها و اشتغال جوانان مومن و بسیجی بوده است.

 

 

از این و به شکرانه عید مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و عنایت ویژه مقام معظم رهبری بیش از 1400متر فرش سجاده ای به ارزش ریالی9میلیارد و 600میلیون ریال از طرف قرارگاه محرومیت زدایی سپاه سد برای مصلی نماز جمعه شهرستان لنده تامین و روز گذشته به مناسبت عید مبعث جانمایی شده است.

 

 

بدون شک مردم این شهرستان قدردان این هدیه ارزشمند هستند چرا که با اهدای این هدیه یکی از عمده ترین مشکلات شهرستان لنده برای تمامی مناسبت های ملی و مذهبی به طور100درصد رفع و نمازگزان جمعه نیز با خاطری آسوده شکر گذار نعمت های گرانقدر انقلاب اسلامی خواهند بود.

جا دارد از تلاش های خوب حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه سد و همه کسانی که در این راه تلاشی داشتند قدردانی کرد.

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

درود بر مهندس رستمی عزیز که برای این کارهای خیر کوتاهی نمیکنند و کمک می کنند به مردم منطقه.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس