پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. فروردين 1397 - 12:49
با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه بویراحمد صورت گرفت:
برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرلنده، صبح امروز، مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده با حضور سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد، امام جمعه، رئیس دادگستری، فرماندهان نواحی باشت، بهمئی و بویراحمد، معاون فرماندار، بخشدارمرکزی، فرمانده انتظامی شهرستان، اعضای شورای اداری شهرستان لنده و اقشار مختلف مردم در حسینه ثاراله ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزارشد.

 

سرگرد پاسدار علی محمدی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج لنده، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهارکرد: امروز مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری تحقق شعار سال است.

 

وی افزود: در مدت چهارسال گذشته از تمام ظرفیت و توان خود برای تحقق اهداف عالیه سپاه و بسیج و پیشرفت شهرستان لنده استفاده کردم که امروز با خاطری آسوده این جایگاه را به یکی دیگر از سبزپوشان سپاه واگذارخواهیم کرد.

 

فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: حمایت های خیلی خوب سردار فرماندهی سپاه فتح استان باعث شد تا در حوزه اقتصاد مقاومتی گام های مهم و اساسی در جهت اشتغال و تولید گیاهان داروئی در این شهرستان تحقق یابد.

 

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین افتخاراتم در دوره مسئولیتی ام که همواره به آن افتخار می کنم " انقلابی بودنم" است.

 

محمدی اظهارکرد: امروز با افتخار می گوییم که از هیچ یک از کارهای که کرده ام پشیمان نیستم چرا که هرکاری در این شهرستان کردیم در جهت اعتلای ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و سیاست های سپاه پاسداران بوده است.

 

 

در این مراسم از زحمات چهار ساله سرگردپاسدار علی محمدی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج لنده قدردانی و سرگرد پاسدار استفندیار مختاری به عنوان فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج لنده منصوب شد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس