پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

3. ارديبهشت 1397 - 17:14
همزمان با هفته سلامت صورت گرفت:
پاکسازی منطقه گردشگری موگرمون با همکاری ادارات شهرستان لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
منطقه نمونه گردشگری موگرمون به مناسبت هفته سلامت با حضور بخشدار موگرمون و جمعی از مسئولان شهرستان لنده پاکسازی شده است.

به گزارش خبرلنده، پیش از ظهر امروز و به مناسبت روز جهانی زمین پاک و هفته سلامت، بخشدار موگرمون، جانشین ناحیه مقاومت بسیج لنده  جمعی از پاسداران رسمی و وظیفه، روسای ادارات شبکه بهداشت و درمان و کارکنان، منابع طبیعی و آبخیزداری و کارکنان، حفاظت محیط زیست و کارکنان، میراث فرهنگی و گردشگری وکارکنان، دهیاران و کارشناسان بهداشت محیط و جمعی از دوستداران طبیعت با حضور در منطقه نمونه گردشگری موگرمون اقدام به جمع آورزی زباله و پاکسازی این منطقه کردند.

موسی محتشم بخشدار موگرمون، ضمن قدردانی از حضور همه ادارات به نقش سلامت در حفظ و امنیت جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین مواردی که ضرورت آن در جامعه به شدت احساس می شود بحث بهداشت محیط است.

وی افزود: اماکن گردشگری و تفرجگاه ها متعلق به همه ما هستند و لازم است که گردشگران و مسافران در خصوص جمع آورزی زباله بعد از استفاده از این اماکن اقدام نمایند.

بخشدار موگرمون تصریح کرد: این اقدام در راستای نه به زباله در سطح وسیعی از این منطقه نمونه گردشگری اجرا شده است.

در ادامه نیز امراله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده تصریح کرد: هفته سلامت فرصتی است تا همه ما ضمن غربالگری خود در ایستگاه های سلامت به سلامتی خود اهمیت بیشتری دهیم.

وی تاکیدکرد: در راستای ارتقای وضعیت بهداشتی اماکن گردشگری امروز و با همکاری ادارات مختلف شهرستان لنده کار جمع آوری زباله های منطقه نمونه گردشگری موگرمون به همت همه ادارات حاضر در این اقدام فرهنگی زیبا صورت و حجم زیادی از زباله های موجود در این منطقه جمع آوری شد.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس