پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

17. ارديبهشت 1397 - 17:14
رئیس بنیاد مستضعفان کشور به همراه رئیس بنیاد علوی و مسئولان شهرستان لنده از طرح نیمه صنعتی تعطیل شده پرواربندی در روستای ایدنک بازدید کردند.

خبرلنده، پیش از ظهر امروز، محمدسعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور به همراه رئیس بنیاد علوی، معاون و عضو هیئت مدیره بانک سینا، امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه لنده، بخشداران مرکزی و موگرمون، رئیس جهاد کشاورزی شهرسان لنده با حضور در یکی از گاوداری های نیمه صنعتی و پرواربندی در روستای ایدنک بازدید و دلیل تعطیلی این طرح و سایر طرح های صنعتی در این شهرستان را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

 

 
 

در این بازدید محمد خون پورملک از اعضای هئیت مدیره این طرح پروار بندی، ضمن گلایه از نرخ سود و بهره بالای بانکی گفت: سود های بالا و کلان بانکی حقیقتاً کمر تولیدکنندگان را شکست و دیگر قادر به ادامه کار و تولید نیستند.
وی افزود: عدم حمایت از تولید و نبود بازار مناسب به واسطه حضور دلالان باعث شده است تا کشاورزان دامداران متضرر شوند.
عضو هیئت مدیره طرح پرواربندی 100راسی روستای ایدنک تصریح کرد: اگر حمایت های مسئولان و سود کم بانکی از سوی بانک ها ارائه شود می توانیم علاوه بر تولید بر روند اشتغالزایی جوانان این منطقه نیز تاثیرگذار باشیم.

 

محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور نیز اظهارکرد: مهمترین اولویت کاری ما در شهرستان لنده حمایت از طرح های اشتغالی و سرمایه در گردش جهت توسعه و اشتغالزایی جوانان این شهرستان است.
گفتنی است بیشتر طرح های نیمه صنعتی و دامپروری در شهرستان لنده به خصوص طرح پرواربندی 100راسی روستای ایدنک بیش از دو تا سه سال است که به علت نبود بازار مناسب، سودکلان تسهیلات اخذ شده تعطیل می باشند.
 

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس