پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

30. خرداد 1397 - 17:22
بدون شک تاثیرگذاری رسانه در پیگیری و رفع مشکلات و موانع سد راه زندگی روز مره مردم از جمله مهمترین رسالت های خبری اصحاب رسانه است که نتایج آن باعث حلاوت و شیرینی در جامعه خواهدشد.

به گزارش خبرلنده، رسانه یکی از مهمترین ابزار توسعه برای پیشرفت عمران و آبادانی هرجامعه محسوب می شود که پیگیری های مکرر خبری آنان باعث رفع بیشتر مشکلات در حوزه های مختلف خواهدشد.

پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده از بدو تاسیس تا کنون یکی از موثرترین رسانه های شهرستان لنده در کنار سایر رسانه های فعال در این شهرستان بوده است که رسالت خبری خود را در استیفای حقوق عامه مردم و همراهی مسئولان در پیش گرفته و الحمدالله روز به روز در کنار سایر همکاران عملکرد موفقیت آمیزی در این حوزه داشته است.

در راستای تاثیرگذاری این رسانه در پی انتشار خبر" بدرقه سه شهردار توسط پل نیمه کاره محله بنیادشهید لنده+تصاویر" و " منجلاب بی تدبیری/ وضعیت اسف بار بهداشتی ساکنین محله بنیادشهید شهرلنده + (فیلم) " شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده با اهمیت قرار دادن این پروژه پس از گذشت هشت سال  با انتشار یک آگهی مناقصه اقدام به جذب پیمانکار برای تکمیل و راه اندازی این پل کردند.

این اقدام شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده بدون شک در پی انتشار اخبار این پایگاه خبری بوده که تاثیرگذاری این رسانه بوده که امروز حلاوت و شیرینی این خدمت ماندگار در کارنامه سراسر افتخار شهردار محترم و تک تک اعضای شورای اسلامی شهرلنده مانا و ماندگار خواهد ماند که در همین جا  لازم است از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرلنده به سهم خود قدردانی کنیم.

درپایان نیز همه مسئولان را به فرازی از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان نظام داشتند توصه می کنیم که فرمودند: ما باید لباس خدمت به تن کنیم در کنارهم به مردم خدمت کنیم.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس