پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. مرداد 1397 - 19:14
وقتی توقع جوانان در حداقل ها خلاصه می شود:
درد دل جوانان روستای بنه بلوط از ضعف امکانات فراغت در تابستان+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
گاهی نشستن پای درد دل نوجوانان و جوانان روستایی به دلیل داشتن آرزوهای حداقلی آن قدر تلخ است که واقعاً ضعف عملکردی مسئولان در عدم توجه به زیرساخت های موجود در روستاها را می رساند.

به گزارش خبرلنده، تابستان بهترین فرصت برای فراغت از یک سال تحصیل و درس است که در سطح شهرها به دلیل برخورداری از امکانات ورزشی و سرگرمی ها و پارک ها و همچنین کلاس های اوقات فراغت جوانان کمتر احساس خستگی می کنند ولی در روستاها به دلیل کمبود فضاهای ورزشی، نبود پارک و وسایل سرگرمی تابستانی تلخ در انتظار نوجوانان و جوانان است.

روستای بنیه بلوط یکی از روستاهای بخش موگرمون است که در فاصله 8کیلومتری شهرلنده واقع شده است که هنوز که هنوز است جوانان و نوجوان این روستا در حسرت داشتن حداقل امکانات اولیه جهت ورزش و سرگرمی های روزانه خود هستند.

تنها سرگرمی کودکان، نوجوانان و جوانان این روستا حضور در مسجد روستا است که متاسفانه گرمای سوزان و کمبود وسائل خنک کننده در این مسجد کار را برای تنها روحانی مستقر در روستا نیز سخت کرده است.

حجت الاسلام علی پورروحانی مستقر در روستای بنه بلوط با گلایه مندی از مسئولان به خصوص متولیا اوقات فراغت گفت: متاسفانه مسئولان تمام هم و غم خودشان را روی شهر گذاشته اند و کمتر به مسائل و مطالبات نوجوانان و جوانان در روستاها می پردازند که این یک چالش اساسی است.

وی افزود: انتظار داریم مسئولان قدری نیز به مسائل مختلف در سطح روستاها به خصوص نیازمندی های اولیه نوجوانان و جوانان با توجه به هجمه عظیم آسیب های اجتماعی و شبکه های اجتماعی توجه کافی نمایند.

به هرحال این ضرورت احساس می شود که مسئولان به خصوص متولیان امر اوقات فراغت در سطح شهرستان لنده به مسائل مربوط به روستاها توجه کافی داشته باشند هرچند شاید این تابستان سپری شده باشد ولی می تواند برای سال آینده مردم برنامه ریزی کرد.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس