پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

18. شهريور 1397 - 7:33
دوره آموزشی تربیت مربی مهدهای کودک تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان لنده در قالب کلاس های آموزشی مختلف با حضور 35نفر از هنر آموزان و همچنین کارگاه پیشگیری از وقوع جرم در این شهرستان برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، امروزه نقش مهد های کودک در باور کردن استعداد های کودکان و آماده سازی برای شروع یک سال تحصیلی از مهمترین مباحثی است که ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش همواره به دنبال کیفی سازی آن هستند و به همین منظور نیز اداره بهزیستی شهرستان لنده با همکاری کانون توسعه همیاری مهدهای کودک سازمان بهزیستی استان اقدام به برگزاری دوره تربیت مربی مهدهای کودک در این شهرستان با حضور 35هنر آموز نموده است.

 کاظمی هدف از تشکیل این را ایجاد فرصت لازم برای آموزش کمی و کیفی مربیان کمک مربیان و توانمند سازی مربیان مهدهای کودک در سطح شهرستان لنده معرفی کرده است.

وی افزود: هم اکنون بیش از پانزده مهد کودک تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان لنده فعالیت می کنند که پیش بینی می شود تعداد کودک 3تا 6سال در ابتدای مهرامسال بیش از 400کودک لنده ای در این مهدهای کودک ثبت نام کنند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده در ادامه افزود: این دوره در قالب 15جلسه و با حضور اساتید برتر حوزه های روانشناسی، تربیت کودک، فضای مجازی، پزشکی و آموزش مسائل پزشکی در مهدها، شیوه های پیشگیری از بیماریها، طریقه مهدیاری و آموزش های تخصصی در حوزه تربیت یک مربی مهدکودک را فراگرفته و جهت بکارگیری در مهدها برای مهر امسال آماده می باشند.

همچنین در این دوره آموزشی نیز کارگاه پیشگیری از وقوع جرم در حوزه فضای مجازی با همکاری دادگستری شهرستان لنده نیز برگزارشده است.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس