پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. مهر 1397 - 9:23
مادر سردار شهید جانمحمد کریمی در دیدار با امام جمعه شهرستان لنده از مسئولان شهرستان لنده به واسطه عدم آسفالت 800متر جاده روستای سرآسیاب از آنان گلایه کرد.

به گزارش خبرلنده، نوریجان صالحی مادر سردار شهید جانمحمد کریمی در دیدار امام جمعه شهرستان لنده با انتقاد از وضعیت 800متر جاده روستای سرآسیاب و وعده های تکراری مسئولان شهرستانی و استانی گفت: خیلی اهل انتقاد نیستیم ولی تا کنون به دو فرماندار، دو مدیرکل راه وشهرسازی و دو استاندار در خصوص روکش آسفالت 800متر جاده روستای سرآسیاب  و مشکلات این روستا مطالباتی داشتیم که هر بار وعده دادند و هیچ نتیجه ای در بر نداشت.

 

وی افزود: در ایام انتخابات ریاست جمهوری آمدند و بخش های از خیابان ها و کوچه های سرآسیاب را آسفالت کردند و بخشی دیگر نیز رها شده است که انتظار می رفت در همان برهه زمانی آن را آسفالت کنند.

 

 

مادر سردار شهید جانمحمد کریمی تصریح کرد: انتظار داشتیم که مسئولانی که به بهانه های مختلف چندین بار به دیدار ما آمده اند قدری نیز به فکر عمل به وعده های خود باشند چرا که مهمترین مطالبه بنده فقط آسفالت این 800متر جاده از مسئولان استانی و شهرستانی بود و هیچ مطالبه شخصی از کسی نداشته و ندارم.

 

 

وی تاکیدکرد: انتظار داریم استاندار جدید در برنامه کاری خود بحث آسفالت این 800متر جاده روستایی را قرار دهد نه اینکه مثل سایر مسئولان این مطالبه مهم ما را پشت سر بندازد و به فراموشی بپسارد.

 

 

در ادامه نیز حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز مطالبه گری مردم به خصوص خانواده های معظم شهدا باید در اولویت برنامه کاری مسئولان قرارگیرد.

وی در خصوص پیگیری جاده سرآسیاب گفت: در دیداری که با استاندار کهگیلویه وبویراحمد داشتیم بر اجرایی شدن آسفالت جاده های روستایی به خصوص 800متر جاده سرآسیاب تاکید ویژه ای داشتیم که وی نیز قول مساعد دادند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از مطالبات ما از آقای استاندار بحث وعده های است که همکاران شما در دیدار به مردم عنوان می کنند و بعداٌ فراموش می کنند و این مطالبه را از طریق دفتر امام جمعه پیگیری می کنند که فلان مسئول این وعده را داده و عمل نکرده است.

وی خاطر نشان کرد: ما مطالبات مردم را به گوش مسئولان استانی می رسانیم ولی گاهی به دلیل برنامه ریزی غلط و یا کمبود اعتبارات این مطالبات زمین می خورند.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس