پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. مهر 1397 - 17:50
معرفی جوانان موفق لنده ای در قالب مشاغل آزاد:
همت جوان دهه 70لنده ای برای کارو کسب روزی حلال/مهمترین هدفم جلب رضایت مشتریان است+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
نیروی جوانی یکی از بهترین مواهب الهی است که خداوند این فرصت را در اختیار جوانان با استعدادی می گذارد که همه امیدشان به شغل دولتی نیست و با تلاش و کوشش نان حلال خود را تامین می کنند.

به گزارش خبرلنده، این روزها که بازار کار و شغل چندان حال و روز خوشی ندارد وقتی به مشاغل مختلف در جامعه نگار می کنیم تفاوت مشاغل را با همدیگر به عینه احساس خواهیم کرد.

نیروی جوانی یکی از بهترین مواهب الهی است که خداوند این فرصت را در اختیار جوانان با استعدادی می گذارد که همه امیدشان به شغل دولتی نیست و با تلاش و کوشش نان حلال خود را تامین می کنند.

گاهی به راحتی از کنار برخی افرادی که شاید سن و سالی ندارند می گذریم و بدون اینکه به سن و سال آنان توجهی و یا گذری کوتاه داشته باشیم به همین منظور امروز به سراغ یکی از جوانان لنده ای رفتیم که پس از گرفتن دپیلم و به سرانجام رساندن خدمت سربازی فوراٌ اقدام به بازگشایی یک باب مغازه تعویض روغنی کرد و مخارج خود و خانواده اش را تامین می کند.

نعیم کاظمی جوان خطه لنده و متولد 1371می باشد که دیپلم خود را در رشته مکانیک خودرو از دبیرستان کارو دانش لنده گرفته و پس از اخد گواهینامه دیپلم به خدمت مقدس سربازی رفت و پس اتمام خدمتش با توجه به تخصص و علاقه اش به تعویض روغنی و مکانیکی با گرفتن مقداری تسهیلات اقدام به ایجاد یک باب مغازه تعویض روغنی کرد.

نعمیم کاظمی بیش از 5سال است که در ورودی شهر لنده روبروی پمپ بنزین یک باب مغازه اجاره کرده و شب و روز به مردم خدمات رسانی می کند.

یکی از مهمترین مولفه های نعمیم مشتری مداری و اخلاق بسیار خوب و خوش این جوان پرتلاش است که حقیقتاٌ بیشتر مردم را به خود مجذوب کرده است.

این جوان مجرد و پرتلاش بهترین خاطره دوران پنج ساله کاری خود را اینگون بیان کرد: یک روز یک خوردوی پراید برای تعویض روغن آمده بود تازه کارم را شروع کرده بودم( البته تجربه ای از قبل داشتم) وقتی روغن خودرو را تخلیه کردم یادم رفت شیر تخلیه را ببندم و از بالا اقدام به ریختن روغن به درون خودرو کردم که تمام 3لیتر و نیم به درون روغن سوخته ریخت که این خاطره باعث شد که دقتم را در کار دو چندان کنیم.

کاظمی در ادامه اظهارکرد: بهترین روز کاری ام روزی است که مشتریان از کارم خرسند و خوشحال باشند و این روز برای من روزخوبی است که خستگی ام را خنثی می کند.

وی در ادامه گفت: چندان اعتقاد به شغل ادارای نداشتم چرا که از ساعت 8صبح تا ساعت 13 و از ساعت 16 تا ساعت21 در دو شیفت کاری در حال کسب روزی حلال هستم و اعتقاد دارم جوانان چندان منتظر شغل دولتی و یا پشت میزنشینی نباشند .

این جوان لنده ای اظهارکرد: کارم را دوست دارم و روز به روز برای پیشرفت آن تلاش خواهم کرد و برای همه جوانان موفق نیز آرزوی سلامتی می کنم.

به هرحال امروز نعمیم و کاظمی و صداها نعیم ها در این شهر در حال تلاش و کار هستند و در سایه گمنامی به دنبال خدمت به مردم هستند که حقیقتاً شایسته است این جوانان موفق به مردم معرفی شوند.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

سلام واقعا جوانی بسیار خوش برخورد و باانصاف هست ما که از کارش راضی هستیم ان شا الله خدا هم ازش راضی باشد

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس