پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

7. مهر 1397 - 9:18
حرکتی ارزشمند در جهت رفع مشکلات معلولان لنده ای:
واگذاری یک هزارمتر زمین به بنیاد علوی جهت ساخت بزگترین مرکز توانبخشی استان در لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
جلسه هماهنگی مسئولان بهزیستی با مدیراجرایی طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان شهرستان لنده جهت واگذاری زمین برای ساخت بزرگترین مجتمع توانبخشی استان در این شهرستان برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، یکی از مهمترین کارهای که قرار است در آینده نزدیک و به همت بنیاد مستضعفان کشور در راستای اجرای طرح بهبود و افزایش توانبخشی معلولان در سطح شهرستان لنده اجرایی شود بحث ساخت بزرگترین مرکز توانبخشی استان در چند فاز اجرایی است.

به همین منظور جلسه ای با حضور معاون حقوقی سازمان بهزیستی، مدیراجرایی طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان درشهرستان لنده، شهردار و رئیس اداره بهزیستی این شهرستان برگزارشد.

در این جلسه ابتدا نورعلی کاظمی با تشریح خدمات بهزیستی در شهرستان لنده گفت: آنچه امروز مورد نیاز معلولان است بحث ایجاد یک مکان مناسب جهت افزایش سطح توانمندی معلولان، گفتاردرمانی،شنوایی سنجی و سایر ملزومات جامعه هدف است.

وی با از حمایت های خوب بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان کشور در توجه ویژه به معلولان در این شهرستان قدردانی کرد.

در ادامه نیز سجاد مشهدی زاده معاون حقوقی سازمان بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد با قدردانی از حمایت های بنیاد علوی از هماهنگی استان جهت واگذاری بیش از یک هزار متر مربع زمین در محوطه اداره بهزیستی شهرستان لنده برای ساخت مجتمع توانبخشی بهزیستی خبرداد.

وی افزود: این زمین جهت ساخت مجتمع توانبخشی به بنیاد علوی واگذار می گردد که امیدواریم در کمترین زمان ممکن عملیات ساخت این مرکز توانبخشی اغاز شود.

سید محمد علی پور یزدان‌پرست، مدیر اجرایی طرح آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده در ادامه اظهارکرد: همکاری و تعامل سازمان بهزیستی در واگذاری زمین قابل تقدیر است و انشالله در آینده نزدیک در راستای اهداف عالی بنیاد مستضعفان عملیات اجرایی ساخت مرکز توانبخشی شهرستان لنده در چند فاز که فاز اول آن به متراژ300متراجرایی خواهد که نقشه های آن با هماهنگی سازمان بهزیستی طراحی و اجرایی خواهدشد.

مختار مشهدی زاده شهردار لنده نیز با تاکید بر همکاری مضاعف همه دستگاه های با بنیاد علوی گفت: شهرداری لنده در راستای ایجاد بیشتری مناسب برای معلولان اماده همکاری مضاعف در جهت صدور مجوز های لازم برای ساخت این مجتمع توانبخشی است.

وی افزود: شهرداری لنده وشورای شهر لنده جهت عمران و آبادانی شهر به خصوص طرح های عام المنفعه آماده همکاری با همه دستگاه های اجرایی به خصوص بنیاد علوی است.

در پایان این نشست مسئولان با حضور در محوطه اداره بهزیستی شهرستان لنده زمین مورد نظر را به بنیاد علوی در شهرستان لنده جهت ساخت بزرگترین مجتمع توانبخشی استان در این شهرستان واگذار کردند.

انتهای پیام  

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس