پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. مهر 1397 - 8:30
شهرستان لنده از جمله شهرستان های نوپایی است که هنوز دامنه برخی مدیریت های ادارات این شهرستان بر عهده مدیران شهرستان کهگیلویه است که برای حضور در جلسات متاسفانه حق ماموریت می خواهند و این در حالی است که در حکم آنان رئیس اداره کهگیلویه ولنده گنجانیده شده است.

به گزارش خبرلنده، استان کهگیلویه وبویراحمد از جمله استان هایی است که در طی سالیان گذشته تا کنون همواره در مسیر توسعه بوده است ولی متاسفانه نگاه ضد توسعه ای برخی مدیران کوتاه فکر باعث شده است این استان بزگترین ضربه ها را از این تفکر مدیران غیر کارآمد به بدنه توسعه این استان وارد سازند که همین عامل هم باعث عقب افتادگی تاریخی ما با داشتن این همه سرمایه انسانی و طبیعیت، معادن و غیره و ذالک شود.

نگاه های سطحی مدیریتی باعث شده است تا شهرستان ها نیز این قبل این چالش مهم مستثنی نبوده و روز به روز آثار سوء مدیریتی آنان در ابعاد بزرگتر به خصوص در مناطق محروم تر هویدا شود.

چند صباحی است که جلسات مختلف شهرستان لنده با وجود دعوت مکرر از برخی مدیرانی که هم مدیر ادارات لنده ای و هم کهگیلویه ای هستند صورت می گیرد ولی در اوج ناباوری برخی مدیرانی که حضور آنان در جلسات بدون شک منشاء خیلی از زیرساخت های توسعه ای، نظارت و بازرسی در این شهرستان است چنان کم رنگ است که وقتی علت آن جویا شده ایم با جوابی که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم مواجه خواهیم شد که ضعف مدیریتی یا همان مدیران ناکارآمد بیشتر جلوه گر می شود.

مطالبه مدیری که عنوان مدیرفلان اداره شهرستان های کهگیلویه ولنده و گاهاً نیز چرام به آن اضافه می شود را یدک می کشد و در مرکز استان مرتب فریاد این مدیربلند است که من حق مدیریت سه شهرستان را باید داشته باشم چگونه است که برای حضور در جلسات حرفش این است که اداره (....)هزینه رفت و برگشت و ماموریت بنده به لنده را نمی دهد.

این موضوع در حالی است که برخی از همین مدیران در ساعات غیر اداری با خودروهای دولتی در حال گذر از کوچه پس کوچه های شهر، عیادت از فامیل و بستگان، انتقال فرزندان به مدارس و بعضاً در حال گردش و تفریح با خودروهای دولتی هستند.

این شیوه مدیریت همان چالش ضد توسعه ای است که سم مهلکی برای توسعه این شهرستان است و بدون شک نیز نباید مردم را سرزنش کنیم که چرا از ضعف مدیریت در شهرستان لنده و کهگیلویه دائماً گلایه مندهستند چرا که نگاه ضد توسعه این گونه مدیران است که آفتی اساسی برای مزرعه خدمت رسانی است و بدون شک این مزرعه با چالش های اساسی روبروخواهدشد.

انتظار می رود که مسئولان استانی به خصوص شخص استاندار کهگیلویه وبویراحمد این موضوع مهم را رصد کرده و با مدیران متخلف برخورد قاطع و قانونی را داشته باشند چرا که این موضوع مصداق عینی نادیده گرفت حقوق شهروندی است.

انتهای پیام                                                  

  

 

 

دیدگاه‌ها

سلام و درود بر آقای میری.احسنت.آفرین

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس