پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. آذر 1397 - 9:17
نشست صمیمی انجمن اهل قلم با دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در آستانه 16آذر روز دانشجو در شهرستان لنده برگزارشد.

به  گزارش خبرلنده، در آستانه روز دانشجو خود به خود نشست ها و برنامه های با محوریت 16آذر روز دانشجو برگزار می شود که به همت انجمن اهل قلم شهرستان لنده نشستی صمیمی با حضور تنی چند از دانشجویان  و اساتید دانشگاه پیام نور واحد لنده در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزارشد.

 

---
---
 
 

در این نشست صمیمی دانشجویان با بیان نظرات، دیدگاه ها و انتقادات خود از برخی مواضع دانشگاه، اساتید و کمبود ها به بحث و گفت وگو پرداختند.

 

---
---

 

حضور رئیس دانشگاه پیام نور واحد لنده نیز باعث شد تا به سئوالات و شبهات دانشجویان منتقد پاسخ دهد و از آنان نیز به واسطه نقد های سازنده نیز قدردانی کرد.

حمید دهقان گفت: اگر گذری کوتاه به رتبه های برتر دانشگاه ها بیاندازیم به خوبی به تراز بالای رتبه های علمی دانشجویان این دانشگاه پی خواهیم برد.

 

---
---
 

در ادامه نیز چند نفر از اساتید و روحانیون حاضر در این نشست صمیمی با بیان دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه به راهکارهای توسعه و تقویت علمی دانشگاه پرداخته و در ادامه نیز مباحث تخصصی نیز از سوی دهقان رئیس دانشگاه پیام نور و جاودان رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده پاسخ  به شبهات حاضرین ارائه و به نقش تاثیر گذار دانشجویان در تحولات کشور نیز اشاراتی داشتند.

 

---
---
---

 

گفتنی است دانشگاه پیام نور شهرستان بیش از 400دانشجو در پنج رشته مختلف دانشگاهی دارد که هم اکنون مشغول به تحصیل هستند.

 

---

 

این نشست از سلسله نشست های انجمن اهل قلم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده است که در مناسبت های مختلف به طور مرتب با دعوت از گروه های مختلف به اجرای برنامه می پردازند.

انتهای پیام

 

 

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس