پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. دى 1397 - 10:07
نادیده گرفتن حقوق مصرف کننده توسط تولید کنندگان:
نارضایتی مردم از بی کیفیتی و افزایش قیمت مواد شوینده در کهگیلویه وبویراحمد+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
مواد شوینده از کاربردی ترین محصولات در سبد مصرفی خانوارها است که بیشترین نقش را در پاکیزگی محیط منزل و بهداشت فردی دارد که بی کیفیتی این محصولات باعث شده است تا برخی از خانواده ها از شرکت های تولید کننده به دلیل کاهش کیفیت آنان گلایه کنند.

به گزارش خبرلنده، امروزه شرکت های تولید کننده به دنبال افزایش سطح خدمات خود برای مردم هستند که در این بین برخی شرکت ها با تخصیص هزینه های هنگفت مالی برای افزایش اعتماد عمومی از تمام ظرفیت ها به خصوص رسانه در جهت افزایش مشتری مداری استفاده می کنند.

 

 

 افزایش قیمت مواد شوینده در این آشفته بازار در حالی صورت گرفته است که برخی از شرکت ها علاوه بر افزایش قیمت متاسفانه روند روبه رشد کیفیت را به شدت کاهش داده اند که این تغییر را به راحتی با کمی مقایسه برخی از مواد شوینده می توان به راحتی تشخیص داد.

 

 

کاهش حجم مواد موجود در تایدهای دستی و ماشینی یکی دیگر از تخلفات آشکار برخی از این شرکت ها است که با نام های جدید وارد بازار شده اند و همین مسئله نیز باعث شده است که پس از شستشو لباس ها لکه لکه های و سفیدک بزنند که این مسئله خود گواه روشنی بر صحت این ادعا است.

 

 

برخی از شامپو ها نیز به دلیل کاهش سطح کمی و کیفی نیز باعث خارش سر و افزایش شوره و مو خوره نیز شده اند که لازم است بازرسان حوزه بهداشت نیز به این امر توجه کافی داشته باشند.

متاسفانه برخی از ای شرکت چندان به حقوق مصرف کنندگان توجهی نمی کنند و تنها سود حاصل از فروش محصولات برای آنها ملاک مشتری مداری شده است که این مسئله علاوه بر کاهش اعتماد مردم باعث بروز برخی بیماری های پسوتی نیز خواهد شد.

 

 

ضعف نظارت بر این شرکت ها و عدم بازرسی های سخت گیرانه نیز یکی دیگر از مهمترین دلیل بی کیفیتی این محصولات شده است که امیدواریم ناظران و بازرسان نسبت به این مسئله نیز با در نظرگرفتن حقوق مصرف کنندگان نظارت خود را چند برابر کنند.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس