پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. دى 1397 - 14:05
مطالبه جدی مردم از مسئولان:
جولان روزانه سگ های ولگرد درسطح شهر لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
چندین صباح است که سگ های ولگرد تغییر رویه داده و پس از آن که شب ها در سطح شهر مشغول گشت و گذار بودند حالا صبح ها و در ساعات میانی ظهر در سطح شهر مشغول گذشت گذار هستند که همین مسئله نیز باعث ایجاد رعب و وحشت برخی شهروندان شده است.

به گزارش خبرلنده، توسعه شهری نیازمند اعمال برخی رفتارهای اجتماعی و مدیریت شهری است که می بایست برنامه ریزان و آحاد مردم در تکمیل و تحقق آیتم های توسعه ای آن مشارکت کنند.

جولان سگ های ولگرد در سطح شهرها یکی از مهمترین چالش های است که پیش روی شهروندان است و برای رفع آن نیازمند کار کارشناسی شده و هماهنگی بین دستگاهی برخی از ادارات است.

 متاسفانه تا کنون شب ها شاهد حضور سگ های ولگرد در سطح شهر بودیم که باتوجه به تغییرات آب و هوایی چند روزی است که در ساعات اولیه و میانی صبح و ظهر در سطح شهر جولان می دهند و همین مسئله نیز باعث گلایه مردم شده است.

متاسفانه برخی از این سگ ها به دلیل استفاده از فاضلاب ها، لاشه های حیوانات و حضور در مراکز زباله عامل انتقال بیماری در سطح جامعه هستند که لازم است شهرداری به عنوان متولی شهر با همکاری شبکه دامپزشکی، شبکه بهداشت و درمان، شورای سلامت، شورای تامین و شورای اداری شهرستان لنده در این خصوص جلسه ای برگزار و تصمیمات راهبردی و کاربردی را اتخاذ نمایند.

انتهیا پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس