پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

18. دى 1397 - 21:00
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده گفت:
اجرای چمن مصنوعی شهرستان لنده با اعتبار 370میلیون تومان+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده از اجرای چمن مصنوعی شهرلنده با اعتباری افزون بر 370میلیون تومان در این شهرستان خبرداد.

محمود فاضلی در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی ورزشکاران لنده ای گفت: شهرستان لنده به لحاظ استعداد های ورزشی از جمله شهرستان های بااستعداد در سطح استان است.

 

 

وی افزود: اقدامات مهمی در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی شهرستان لنده در حال اجرا است که امیدواریم تا قبل از دهه فجر به بهره برداری برسند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: با پیگیری های مکرر صورت گرفته در خصوص چمن مصنوعی شهرلنده الحمدالله این پیگیری ها به نتجیه رسید و با تزریق اعتباری 200میلیونی با اعتبار 170میلیون تومانی قبلی امروز عملیات اجرایی و فرش چمن صورت گرفته است.

 

 

وی تاکیدکرد: اجرای عملیات فرش چمن بین 3 تا7روز به طول خواهد انجامید که بلافاصله عملیات فنس کشی دور زمین نیز اجرا خواهد و تا قبل از دهه فجر آماده بهره برداری خواهدبود.

 

فاضلی اظهارکرد: با همکاری دفتر نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان های کهگیلویه و لنده تعدادی توپ فوتبال و یک تخته تشک مخصوص کشتی نیز به مجموعه هیئت کشتی اضافه شد که تنها مطالبه هیئت کشتی نیز برطرف و امیدواریم شاهد رشد این رشته ورزشی در سطح استان باشیم.

 

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: طرح های توسعه ای و زیرساختی ورزش نیازمند همکاری و همراهی ورزشکاران و ادارات مختلف است که امیدواریم در این راستا یاری گر ورزش و جوانان باشند تا نیازمندی های جوانان به حداقل برسد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده اظهارکرد: مهمترین نیاز ورزش شهرستان لنده احداث یک مجموعه ورزشی جامعه برای شهر لنده است که با رایزنی های مختلف به دنبال آن هستیم که زمین جهت ساخت این مجموعه اهدا شود.

 

وی تاکیدکرد: در خصوص زمین چمن روستایی نیز در تعدادی از روستاها در حال کار اساسی هستیم که در کنار این زمین ها نیز زمین مخصوص والیبال نیز در حال ساخت است.

 

فاضلی اظهارکرد: با توجه به تعامل خوب اصحاب رسانه با اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده در آینده تمام اقدامات صورت گرفته در نشستی با حضور اصحاب رسانه به سمع و نظر شهروندان و ورزشکاران رسانیده خواهدشد.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

ز صميم قلب از همّت بلند و تلاشهاي مؤثر تمامي همكاران خدوم و مخلص حوزه هاي مختلف مجموعه بزرگ خانواده ورزش و جوانان شهرستان لنده خصوصا مدیر جوان و مجرب و پرتلاش این مجموعه جناب آقای فاضلی كه نقش مهمي در دستيابي به توفيقات مختلف ورزشي ايفا نموده و در انجام رسالت واقعي خود كه نشر فراگير فرهنگ ورزش عمومي در جامعه مي باشد، جهادگونه از جان و دل تلاش كردند تقدير و تشكر می نمایم امیدوارم سایر مدیران این شهرستان این عزیز را الگوی کاری خود قرار دهند.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس