پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

24. دى 1397 - 19:52
تاثیرگذاری خبرلنده:
با پیگیری های خبرلنده جاده شهرک فجر آسفالت شد+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
امروزه نقش موثر و تاثیرگذاری رسانه در رفع مشکلات و موانع سد راه مردم از جمله مهمترین رسالت های خبری اصحاب رسانه است که می تواند در جامعه شاهد آثار آن باشیم.

به گزارش خبرلنده، امروزه رسانه ها از تاثیرگذارترین اقشار در جامعه هستند که با به چالش کشیدن مسائل اجتماعی، عمرانی، گردشگری، فرهنگی، سیاسی و سایر موضوعات نقش مهمی در رفع موانع سد راه و حل بیشتر مسائل بحران زا در جامعه دارند به طوری که مسئولان مربوطه را موظف به پاسخگویی می کنند.

 

پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده از بدو تاسیس تا کنون یکی از موثرترین رسانه های شهرستان لنده در کنار سایر رسانه های فعال در این شهرستان بوده است که رسالت خبری خود را در استیفای حقوق عامه مردم و همراهی مسئولان در پیش گرفته و الحمدالله روز به روز در کنار سایر همکاران عملکرد موفقیت آمیزی در این حوزه داشته است.

 

 

در راستای تاثیرگذاری این رسانه در پی انتشار خبر" گلایه ساکنین شهرک فجر از بی تدبیری شهرداری لنده/افزایش تصادفات در مسیرشهرک فجر+تصاویر" و " واکنش شهردار لنده به خبر"گلایه ساکنین شهرک فجر از بی تدبیری شهرداری لنده"و" پیمانکار شرکت آب وفاضلاب شهری لنده با عنایت ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده مشکل چندین ماهه آسفالت جاده شهرک فجر لنده برطرف شد.

 

این اقدام شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده بدون شک در پی انتشار اخبار این پایگاه خبری بوده که تاثیرگذاری این رسانه را خواهد رساند که در همین جا بر خود لازم می دانیم که از شهردارمحترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهرلنده و همه کسانی که در رفع این مشکل نقش داشته اند قدردانی می کنیم.

 

بدون شک همراهی با مردم و مسئولان باعث رضایت عامه مردم و به تصویر کشانیده شدن عملکرد مسئولان خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس