پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

20. بهمن 1397 - 16:10
به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س)برگزارشد:
برگزاری یادواره سرداران و ۹۰شهید والامقام شهرستان لنده+تصاویر وفیلم
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دهه مبارک فجر یادواره سرداران و ۹۰شهید والامقام شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده،امروز و به مناسبت دهه مبارک فجر و سالروز شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم یادواره سرداران و ۹۰شهید والامقام شهرستان لنده با حضور خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران ومسئولان واقشار مختلف مردم درحسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزارشد.

حجت الاسلام ابوالفضل شهادتی دراین مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: همه ما در قبال شهدا موظف و مسئول هستیم که درموقع خود باید به تقویت این فرهنگ کمک کرد.

وی افزود: وقتی شاعر می گوید: به دیار بنگرم دریا توینم و غیره ببینید وقتی همه چیزما برای خدا باشد و برای او قدم برداریم شاهد برقرای ارتباط با معبود خواهیم بود.

استاد دانشگاه امام صادق(ع)تصریح کرد: شهیدان سالکان راه عشق بودن که پا روی نفس خویش گذاشتن و همین رمز موفقیت و سعادت آنان بود که خدا را از همه برتر دیدند.

وی تاکیدکرد:گاهی برخی مسائل مربوط به شهدا درخصوص ارتباط آنان با باری تعالی را نمی گویند که آنان نیز افرادی ساده بودند ولی به بالاترین درجه و سعادت رسیدند.

 

شهادتی گفت:شهدا با خداوند معامله کردند و خداوند نیز در سوره کوثر به ما عطا کرده است که باید شتر نفس را قربانی کنیم و رو به درگاه خداوند کنیم .

 

در حال بروز رسانی....

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس