پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

23. بهمن 1397 - 0:49
انقلاب اسلامی یکی از بزرکترین برکاتی است که با طولع خود همواره مسیر خدمت رسانی به مردم را در عمل به اثبات رسانید و در این چهار دهه با دستاوردها و پیشرفت های اساسی به یکی از مقتدر ترین کشورهای منطقه و تاثیرگذارترین کشورهای جهان تبدیل شده است.

به گزارش از خبرلنده، امروزه ملت ایران به خوبی می دانند که برکات و ثمرات انقلاب اسلامی که خود مهمترین پایه گذار آن بودند و هستندبا پیشرفت ها و رفع محرومیت ها در اوج تحریم های ظالمانه امریکایی ها و کشورهای استکباری غرب به ایرانی آباد و آزاد تبدیل شده است که دستاوردهای ژرف آن به هیچ وجه ممکن قابل قیاس به رژیم پهلوی نیست.

 

پیشرفت در حوزه های دفاعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، عمرانی، آبادانی و هزاران هزار دستاورد عظیم دیگر که در جامعه به راحتی قابل لمس هستند را نشانه ها ی از بلوغ چهل سالگی این انقلاب است که مردم این سامان نیز به خوبی با حضور گسترده در راهپیمایی 22بهمن بار دیگر مهر تائید بر دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی زدند.

 

مردم ولایت مدار شهرستان لنده نیز همگام با سایر ملت ایران به سهم خود با کمی مقایسه خدمات در دوران ستم شاهی و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دستاوردهای عظیم انقلاب اشاراتی داشتند که در فیلم زیر می توانید مشاهده نمایید:

 

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس