پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

12. اسفند 1397 - 0:39
وقتی قدرت متولیان نمایشگاه ها دوچندان است:
برگزاری نمایشگاه گل وگیاه، مبلمان ودکرواسیون منزل در دهدشت علی رغم مخالفت های فرماندار+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
نمایشگاه گل وگیاه، مبلمان ودکرواسیون منزل در دهدشت با وجود تاکید فرماندار شهرستان کهگیلویه و جلوگیری از برگزاری این چنین نمایشگاه های برگزار شد.

به گزارش خبرلنده، برگزاری نمایشگاه های مختلف در فصول مختلف سال فرصتی برای تنوع خرید است که این فرصت برای مردم در قالب چنین نمایشگاه های فراهم می شود.

 

---

 

 

برگزاری نمایشگاه های مختلف در سطح شهرستان ها هرچند فرصت خرید برای عموم مردم را فراهم می کند ولی مخالفت های از جمله کسبه بازار را به همراه دارد چرا که کسبه بازار در طول سال عوارض، اجاره بها، مالیات و ده ها موارد دیگر را می بایست بپردازند که این کسبه از برگزاری مکرر نمایشگاه های مختلف در شهرستان های کوچک گلایه مند اند.

 

 

---
---

 

برگزاری نمایشگاه فصلی بهاره در شهرستان کهگیلویه ( دهدشت) در حالی برگزارشد که هفته های قبل فرماندار شهرستان کهگیلویه با برگزاری هرگونه نمایشگاهی در این شهرستان مخالفت کرده بود.

 

نمایشگاه  گل وگیاه، مبلمان ودکرواسیون منزل در دهدشت علی رغم تبلیغات گسترده و تنوع اجناس تولید داخل با استقبال کمتر مردم مواجه شده است چرا که در این شرایط اقتصادی مردم خیلی به فکر خرید مبل و صندلی، گل و گیاه و آجیل های مختلف نیستند و بیشتر به فکر تامین کالاهای اساسی زندگی خود هستند.

 

---

 

به هرحال این نمایشگاه از تاریخ8 الی13 اسفندماه سال جاری از ساعت 16 الی 21 به روی علاقه مندان در سالن فرمانداری دهدشت پذیرای شهروندان است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
 
 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس