پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

19. اسفند 1397 - 17:53
معرفی جوانان موفق لنده ای در قالب مشاغل آزاد:
ابراهیم در گلستان/سرمایه گذاری جوان لنده ای در حوزه گل و نهال +تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
امروزه اعتماد به جوانان در زمینه های مختلف باعث پویایی و نشاط جامعه شده است که ماحصل این اعتماد کار و تلاش جوانان و ایجاد مشاغل مختلف در جامعه است که این حرکت توامان با شتاب و سرعت بیشتری در حال شکل گیری است.

به گزارش خبرلنده، نیروی جوانی یکی از بهترین مواهب الهی است که خداوند این فرصت را در اختیار جوانان با استعدادی می گذارد که همه امیدشان به شغل دولتی نیست و با تلاش و کوشش نان حلال خود را تامین می کنند.

 

 

این بار نیز به سراغ یکی دیگر از جوانان لنده ای رفتیم که علی رغم دارای تحصیلات عالیه به سراغ یکی از مشاغل آزاد در جامعه رفته است و با بازگشایی یک باب مغازه به کسب و کار و تامین مخارج زندگی خود پرداخته است.

 

ابراهیم جعفری و حمید رضا درفشی دو جوان تحصیل کرده و خوش آتیه لنده ای هستند که با انتخاب مشاغلی آزاد همواره در پی کار و تلاش هستند.

 

 

امروز و به منظور چگونگی فعالیت این دو جوان لنده ای و معرفی بیشترسایر مشاغل با آنان گفت وگویی گرفتیم که مشروح آن را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

 

 

ابراهیم جعفری در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: آنچه مستلزم عزم و اراده یک جوان ایرانی است کار و تلاش در جهت ارتقای شاخص های زندگی شخصی و حضور در جامعه است.

 

وی افزود: نیروی جوانی بهترین سرمایه برای ورود به مشاغل آزاد و دولتی است ولی وقتی در حوزه مشاغل دولتی مشکل داریم نباید دست روی دست گذاشت و از سایر فرصت ها به نحو احسن استفاده نکرد.

 

این فروشنده جوان لنده ای تصریح کرد: نمی دانم تعریف دیگران از شغل چیست، ولی می توان با کمی تعقل و همفکری با چند نفر از صاحبان فکر و اندیشه به بهترین باور در خصوص شغل رسید چرا که باید فرهنگ کار را در جامعه تقویت کنیم.

 

 

جعفری اظهارکرد:  گاهی برای دست یافتن به موفقیت باید یک سری مشوق هایی برای دست یابی به شغل ایجاد شود که با تلاش دوستانم به خصوص حمید رضا درفشی این توانمندی برای هر دو نفر ما در اجرایی ساختن این ایده موثر بوده است.

 

 

وی تاکیدکرد: باتوجه به رشته تخصصی دوستم حمید رضا درفشی با همدیگر اقدام به راه اندازی این نهالستان کردیم که به دلیل تخصصی بودن حوزه کاری و استفاده از نهال های مرغوب و درجه یک توانستیم اعتماد مردم را که بزرگترین سرمایه است را تاکنون به دست بیاوریم و امیدواریم در آینده نیز بتوانیم زمینه این اعتماد را دو چندان کنیم.

 

جعفری اظهارکرد: سرمایه اولیه این کار با  بیش از چهارصد میلیون ریال بود که باعث اشتغالزایی دو نفر به طور مستقیم شده است.

 

 

این جوان تلاش گر لنده ای اظهارکرد: با رایزنی های صورت گرفته سعی کردیم بهترین و مرغوب ترین نهال را که دارای تائیدیه از سازمان جهاد کشاورزی است را برای شهروندان تهیه و در اختیار آنان قرار دهیم.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: اعتقاد شخصی بنده این است که جوانان به خصوص قشر تحصیلکرده ما خیلی نباید چشم انتظار مشاغل دولتی باشند و باید از توان و تخصص خود در سایر مشاغل آزاد استفاده کنند تا نیازمندی های خود را در امرار معاش تامین کنند.

 

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس