پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

20. اسفند 1397 - 8:15
چندین ماه است که مردم شهرستان لنده به واسطه نبود شن و ماسه و تعطل کردن کارخانه های سنگ شکن سرگردان حیران و چشم انتظار تدبیر مسئولان هستند.

به گزارش خبرلنده، امروزه مهمترین عامل ساخت و ساز در تمام جوامع مصالح ساختمانی آن هم شن و ماسه است که زیربنای همه ساخت و ساز ها است ولی چندین ماه است که این معضل گریبانگر مردم لنده شده است.

 

 

نبود و کمبود شن و ماسه در شهرستان لنده با داشتن بیش از سه کارخانه تولید شن و ماسه یک چالش بزرگ در این شهرستان محسوب می شود چرا که مصالح مورد نیاز این کارخانه ها تا کنون از بستر رودخانه تامین می شد و بنا به مشکلات محیط زیستی و برداشت بی رویه عملا کارخانه ها به جز یک کارخانه که به هیچ وجه جواب گوی نیاز مردم نیست فعال است.

 

 

در این شب های سرد زمستانی تنها کارخانه فعال به صورت24ساعته فعال است و باز هم جواب گوی نیاز مردم و ادارات نیست و همین نیز یک چالش اساسی برای ساخت و ساز ها ایجاد کرده است.

 

 

 

روز گذشته نیز جمعی از صاحبان مشاغل تولید تیرچه و بلوک نیز با حضور در فرمانداری لنده خواستار پیگیری مشکلات کارخانه های سنگ شکن شدند.

 

 

در همین رابطه نیز مختار مشهدی زاده شهردار لنده در یکی از جلسات شهرستان لنده با گلایه از نبود شن و ماسه گفت: چندین ماه است که تمام مخازن قیر ما پر شده است و منتظر شن و ماسه برای آسفالت خیابان ها و کوچه ها هستیم.

 

 

وی افزود: پروژه های عمرانی ما متاسفانه به دلیل نبود ماسه عملاً با مشکلات زیادی مواجه شدند که انتظار داریم فرمانداری هرچه سریعتر این معضل را بر طرف نماید.

 

 

جالب است که در سفر معاون امورعمرانی استاندارکهگیلویه وبویراحمد به شهرستان لنده در چند ماه گذشته وی قول مساعد جهت رفع مشکلات کارخانه های شن و ماسه را داده بود که تا کنون عملاً هیچ نتیجه ای در بر نداشت.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس