پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

20. اسفند 1397 - 15:24
در راستای ارتقای سلامت شهروندان صورت گرفت:
اجرای مانور بسیج سلامت نوروزی در لنده/جمع آوری مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته از سطح بازار+ تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
امروز و به منظور ارتقای سطح سلامت احاد جامعه مانور بسیج سلامت نوروزی توسط شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی، اتاق اصناف، آموزش و پرورش شهرستان لنده برگزارشد.
به گزارش خبرلنده؛ امراله خانی در حاشیه اجرای مانور سلامت نوروزی با اشاره به رسالت مهم شبکه بهداشت و درمان در قبال سلامت احاد جامعه گفت: تامین سلامت عمومی جامعه و ارتقای شاخص های سلامت مهمترین عاملی است که همواره بازرسان و کارشناسان این شبکه را ملزم به بازدید های دوره ای از سطح بازار نمایند.
 
 
وی افزود: در این مانور بازرسان بهداشتی، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، صنعت و معدن و امپزشکی  در قالب چهار تیم از صنوف و اماکن تهیه و توزیع غذایی شهرستان بازدید کردند.
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: برنامه بسیج سلامت نوروزی همه ساله از ۱۵ اسفند ماه شروع و تا ۲۰ فروردین ماه با حضور بازرسین بهداشت محیط و با اولویت نظارت بر اماکن و مراکز حساس، با هدف حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزی و ایمنی آب و مواد غذایی در سطح عرضه و به منظور کاهش و کنترل بیماری های مرتبط با آب و مواد غذایی اجرا می شود.
 
وی تاکیدکرد: طی این مانور از ۲۰ مکان کسب، شامل ۱۰ صنف حساس، ۸ سوپرمارکت و خواروبار فروشی و ۲ اماکن عمومی بازدید شد.
 
خانی در ادامه اظهارکرد: ضمن آموزش و توصیه های بهداشتی، مواد غذایی شامل مواد لبنیاتی، مواد پروتئینی و گوشتی، طعم دهنده ها و رنگ ها، شیرینی، نان، آجیل، کنسروها، کمپوت و نوشابه ها در این بازدید توسط بازرسان کشف و ضبط گردیده است.
 
وی در پایان ضمن اعلام آمادگی کامل تیم های بازرسی بهداشت محیط جهت بازدید از صنوف و اماکن حساس در این ایام خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند شکایات بهداشتی خود را از طریق تلفن گویای 190 اعلام نمایند.
 
انتهای پیام/
تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس