پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

23. اسفند 1397 - 20:44
همایش دانشجویان و طلاب علوم دینی با موضوع خود اگاهی و تقویت اراده با حضور قشر های مختلف دانشجویی به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) در لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، امروز همایش دانشجویان و طلاب علوم دینی با موضوع خود اگاهی و تقویت اراده با حضور قشر های مختلف دانشجویی با حضور امام جمعه موقت، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده و کارشناسان دینی و دانشگاهی در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی شهرستان لنده برگزارشد.

 

-

---

 

 

این همایش به همت امور فرهنگی و دانشجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف آگاهی بخشی دانشجویان برگزارشد که در این همایش اساتید حوزه و دانشگاه به بیان مباحثی راهبردی در موضوعات مختلف پرداختند.

 

 

---

 

 

امیر محمود بصیری فرد در این همایش با اشاره به نقش دانشجویان در توسعه جامعه گفت:امروز دانشجو بیدارترین قشر در جامعه است که پویایی و نشاط جامعه نیز مرهون همین اگاهی و توانمندی این قشر است.

 

 

وی افزود: دانشجویان امروز به چنان سطح از خودباوری رسیده اند که می توانند تبیین کننده بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه باشند چراکه این توانمندی در آنان احساس می شود.

 

 

---

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد:در سال 97 بیش از 260دانشجو در رشته های مختلف دانشگاهی را تحت حمایت خود داشته است که بیش از سه میلیارد ریال شهریه آنان را تا پایان سال 97 به حساب آنان واریز کرده است.

 

 

وی تاکیدکرد: این همایش نیز در راستای تقویت اراده دینی و افزایش خود اگاهی در بین دانشجویان است.

 

 

بصیری فرد اظهارکرد: امیدواریم دانشجویان همانند یک سفیر در خانواده های خود فعالیت های صورت گرفته از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) را تشریح کنند.

 

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس