پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

25. اسفند 1397 - 9:01
دهیار روستای آبرزگه از توابع بخش موگرمون شهرستان لنده با اشاره به مشکلات این روستا از خالی شدن دستک پل روستای آبرزگه خبرداد.

به گزارش خبرلنده، بارندگی های امسال نسبت به سال های گذشته چنان زیاد بوده است که به بخش های از راه های ارتباطی این شهرستان به خصوص ابنیه فنی نظیر پل ها به خصوص پل های کوچکی در مسیر سیلاب ها و دره های فصلی قرار دارند متاسفانه در معرض تخریب 100درصدی هستند.

 

 
 
---

 

 

ولی محمد رحمانی در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به مشکلات راه ارتباطی روستای آبرزگه از توابع بخش موگرمون گفت: متاسفانه به دلیل تغییر مسیر رودخانه فصلی شاهد خالی شدن زیر دستک پل ارتباطی روستای آبرزگه هستیم.

 

وی افزود: هرچند بیش از سه سال است که به طور مرتب به اداره راهداری  و راه و شهرسازی به جهت رفع این مشکل مراجعه می کنیم که هنوز هیچ پاسخی در خصوص رفع این مشکل در این سه سال دریافت نکردیم.

 

---

 

دهیار روستای آبرزگه تصریح کرد: با توجه به اینکه این مسیر تنها راه ارتباطی روستا به شهر لنده است انتظار داریم مسئولان شهرستان لنده نسبت به ایمن سازی پایه های پل اقدام نمایند.

 

وی تاکیدکرد: متاسفانه زیر پایه های پل خالی شده است و لازم است که هرچه سریعتر راه وشهرسازی تا قبل از تخریب بیشتر پل اقدام نمایند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس