آخرین اخبار

27. اسفند 1397 - 11:38
آنچه در همایش پدران آسمانی لنده گذشت:
از دلتنگی دختر برای بابای شهیدش تا فریاد امام جمعه برای غارت بیت المال+تصاویر و فیلم
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
چقدر زود فراموش می کنیم که چه مردانه برای ما جنگیدند و عاشقانه شهد شیرین شهادت را نوشیدند تا ذره ای از خاک ایران اسلامی را به دشمن ندهند و برای این راه علاوه بر جان از خانواده و فرزند خود نیز گذشتند.

به گزارش  خبرلنده، روز های پایانی سال 97 آغاز برای دلتنگی فرزندان شهیدی است که سال ها سال است دلتنگ بابای شهیدشان هستند و این دلتنگی ها را در قالب دکلمه های سراسر محزون بیان می کنند تا ما بدانیم که چه کسانی را باید در آغوش بگیریم که تنها مهر پدریشان یک قاب عکس ساده به سادگی و بی آلایشی پدران شهیدشان است.

 

---

 

 

 

وقتی تصاویر فرزند شهید مدافع حرم را در لحظه دیدار با پدر می بینیم که چگونه لب هایش را بر پیشانی زخمی پدر می گذاشت و بهانه پدر را می گرفت قلب و جان انسان می سوزد.

 

 

---
 
 

 

در این همایش فرزندان شهدا با قرار گرفتن در پشت تریبون از دلتنگی ها و دل مشغولی های گفتند که بخشی از این گلایه ها را نثار مسئولان و کم توجهی آنان کردند.

 
 
 
---

 

فرزندان شهدای شهرستان لنده در اقدامی قابل تحسین همایشی را برای کاهش دلتنگی های سال ها دوری و چشم انتظاریشان با حضور مسئولان برگزار کردند که به گفته خودشان همه هزینه ها را با مشارکت خود فرزندان شهدا تامین شده است و خیلی راغب به مشارکت ادارات و نهادها نبودند.

 

 

---

 

 

شوری اشک بر گوشه چشمان فرزندان شهدا در لحظه انتشار کلیپ فیلم یوسف پیامبر چنان جاری و ساری شده است که دلتنگی آنان برای در آغوش کشیدن پدران خود را یادآوری می کرد.

 

 

---

 

در ادامه این جشن آسمانی حجت الاسلام مهدی کیانی اصل امام جمعه شهر سوق با حضور در پشت تریبون با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به بیان خاطره از رشادت های شهدا در دوران دفاع مقدس و به تصویر کشانیدن حماسه ها و ایثارگری شهدا پرداخت .

 

وی در ادامه اظهارکرد: کسانی که امروز بیت المال مسلمین را مال البیت خود می دانند باید خوب بدانند که این حق الناس است و حق عموم ملت ایران است و باید دستگاه اجرایی و قضایی نسبت به چنین چپاول های اقدام سریع و قاطع قضایی انجام دهد.

 

---
---

 

در ادامه نیز چندین برنامه زیبا توسط گروه های مختلف اجرا شده است.

 

تصاویر بیشتر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس