آخرین اخبار

24. فروردين 1398 - 14:56
فرماندار شهرستان لنده در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان استان گفت: آنچه امروز نیاز جامعه است تولید فکر و اندیشه برای آینده فکری جامعه با بهره گیری از ظرفیت کودکان و نوجوانان است+تصاویر

به گزارش خبرلنده، امروز و در دیدار مریرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان با فرماندار شهرستان لنده مشکلات و چالش های کانون فکری شهرستان لنده مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت.

 

در این دیدار ابتدای اخلاقی مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان با اشاره به مشکلات اعتباراتی کانون های استان گفت: مشکلات و کمبود اعتبارات در حوزه های مختلف به خصوص کانون های پرورش فکری کودک و نوجوانان باعث شده است تا خیلی از برنامه های اجرایی در طول سال با همت مضاعف و تلاش نیروهای این کانون ها اجرایی شوند.

 

وی افزود: عدم حمایت مسئولان از کانون های فکری کودک و نوجوانان باعث شده است تا همگرایی لازم در جهت رشد و خلاقیت استعدادهای درخشان کودکان خفته بماند و به منصه ظهور نرسند.

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان تصریح کرد: حمایت فرمانداران در حوزه های مادی و معنوی می تواند بستر ساز شکوفایی استعدادهای درخشان کودکان در بخش های مختلف شود.

 

در ادامه نیز دارا کریمی نژاد با تبریک ایام نوروز و تقدیر از انتصاب شایسته مدیرکل کانون فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: امروز جامعه ما بیش از هرچیزی نیازمند نیروی ها جوان و با استعداد در حوزه های مسئولتی و مدیریت مختلف است.

 

وی افزود: به اعتقاد بنده کانون های پرورش فکری کودک و نوجوانان می تواند نقش مهمی در بالندگی استعداها و شکوفایی و درخشانی ذهنیات خلاقانه کودکان باشد که نیازمند یک عزم جدی در حوزه های مختلف مدیرتی همراه با تعامل و همفکری است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصرح کرد:مسئولان ما ابزار توسعه را با محور توسعه اشتباه گرفتند و همین توسعه ستیزی باعث شده است که چالش های اساسی در حوزه های مدیریتی حادث شود.

 

وی در پایان از مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان خواست تا با توجه بیشتر  به کانون لنده نسبت به توسعه کمی و کیفی آن همت بیشتری گمارده شود.

 

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس