آخرین اخبار

25. آبان 1400 - 12:17
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده گفت: در یکسال گذشته با وجود بیماری کرونا بیش از 11هزار و 200جلد کتاب توسط علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی به امانت گرفته شده است.

به گزارش خبرلنده، سید زکریا تقوی نزاد در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به آغاز هفته کابخوانی گفت: بیش از 18عنوان برنامه در قالب های مختلف در هفته کتاب خوانی در شهرستان لنده اجرایی خواهند شد.

وی افزود: در بحث اهدای کتاب در سال گذشته بیش از 2هزار 870جلد کتاب از طرف دوستداران کتاب به کتابخانه های عمویم شهرستان اهدایی داشتیم که امسال نیز از 22آذر ماه سال جاری نیز مراسم اهدای کتاب را داریم.

رئیس اداره کتابخانه های عمویم شهرستان لنده تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 25هزار 360 نسخه کتاب در کتابخانه عمومی شهرستان لنده وجود دارد که در کنار این حجم از کتاب بیش از 108عنوان نشریه و 563نسخه در سطح کتابخانه آماده ارائه به علاقمندان به کتاب است.

وی در ادامه اظهارکرد: همکاران ما در کتابخانه های عمومی شهرستان لنده در سال گذشته بیش از 4هزار جلد کتاب را برای علاقه مندان آماده کردند که در کنار آن توجه به ظرفیت خیرن نیز از برنامه های بود که در این مسیر اجرایی شده است.

تقوی نژاد گفت: پس از شیوع بیماری کرونا روند فعالیت های ما به صورت مجازی با رویکردهای نو آغاز به کار کرد که خلا مشکلات موجود در روند خدمت رسانی را به نحو احسن جبران کردیم.

وی گفت: در یکسال گذشته با وجود بیماری کرونا بیش از 11هزار و 200جلد کتاب توسط علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی به امانت گرفته شده است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده گفت: برگزاری 9مسابقه کتابخوانی،برگزاری 14نشست کتابخانی مجازی و انلاین، برگزاری 56جلسات مناسبتی در حوزه کتاب و کتاب خوانی، برپایی27نمایشگاه کتاب از کتاب های موجود برای علاقه مندان از جمله فعالیت های است که در طول یکسال گذشته صورت گرفته است.

تقوی نژاد در ادامه گفت: امروز بیش از 1هزار و 875عضو فعال کتاب خوان داریم که بیشتر این اعضا را کودکان و نوجوانان و جوانان تشکیل دادند که این روند در حال تداوم و افزایش است.

وی در ادامه گفت:بیش از 12 فعالیت مجازی در طول هفته توسط کارکنان در خصوص ارائه خدمات مجازی به علاقه مندان حوزه کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان لنده ارائه می شود که این روند در حال ادامه است.

تقوی نژاد گفت: دیدار با امام جمعه، فرماندار و غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی، رونمایی از کتاب، برگزاری نشست کتابخوان از جمله مهمترین برنامه های است که در هفته کتاب در شهرستان لنده اجرایی خواهند شد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675