آخرین اخبار

27. آبان 1400 - 13:26
فرماندار شهرستان لنده گفت: نظارت بر نانوایی از گلایه های ما از اداره صمت است که با وجود تخصیص۶۵٠کیسه ارد جدید بر سهمیه لنده نباید هیچ نانوایی تعطیلی داشته باشد.

به گزارش خبرلنده، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان لنده امروز و با حضور امام جمعه، فرماندار، بخشدارمرکزی، روسای ادارات صمت، تعزیرات حکومتی، جهادکشاورزی، نیروی انتظامی، دامپزشکی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان لنده برگزارشد.

در این جلسه بخشدار مرکزی لنده با اشاره به مشکلات مشروحه در حوزه های مختلف به خصوص آرد و نان گفت:در بحث توزیع آرد روستایی و امور عشایری باید فقط در روستاها و مناطق عشایری توزیع شود که این مهم چندان رضایت بخش نیست.

وی افزود:یکی از چالش های مهمی که امروز با آن مواجه هستیم این است است که هنوز نانوایی دار ما تایم کاری خودش را بلد نیست و این فاجعه بار است.

موسی محتشم تصریح کرد:نانوایی داران از قانون تمکین نمی کنند و مشکلات ما همین واسطه گری ها است وگر نه یک نانوایی با ١٩٠کیسه ارد باید پاسخگویی نیاز شهروندان باشد.

بخشدار مرکزی لنده گفت:چگونه است که سهمیه مرغ شهرستان در کمتر از یک ساعت به اتمام می رسد و بیشتر مردم نیز از این بی برنامگی رضایت کامل ندارند.

در ادامه نیز تورج رزمجو فرماندار شهرستان لنده گفت: دولت امروز تمام توان خود را بر روی تنظیم بازار و جذب سرمایه گذار قرارداده است.

وی افزود: تامین نیازمندی های مردم از اولویت های مهم دولت است که وزارت کشور نیز تاکید بر حذف واسطه از چرخه اقتصادی است که باید زمینه نظارت قوی و به موقع نیز لحاظ شود.

رزمجو افزود: باید مسئله معیشت مردم به عنوان یک شاخص و امر مهمی برای مسولان تبدیل شود.

وی گفت:با کی بود کی بود من نبودم کاری از کسی ساخته نیست و باید این مهم به صورت فوری اجرایی شود و چرا تا کنون بحث های راهبردی اجرایی نشده است و مصوبات اجرایی نشده است.

فرماندار شهرستان لنده گفت:باید متخلفین به سزای عمل خویش می رسیدند چرا در مقابل دلالان و مخلان اقتصادی کوتاهی شده است باید مدیران پاسخگو باشند و جلوی انحرافات باید جلوگیری می شد.

وی اظهارکرد: نظارت بر نانوایی از گلایه های ما از اداره صمت است که با وجود تخصیص۶۵٠کیسه ارد جدید بر سهمیه لنده نباید هیچ نانوایی تعطیلی داشته باشد.

رزمجو گفت: بلاتکلیفی های در نظارت ها و مدیریت های چندگانه در خصوص نظارت بر بازار باعث سردرگمی بازار و حتی خود ادارات شده است.

وی گفت: نظارت و برخورد قاطع بستگی به شدت و توان نظارتی ما دارد لذا باید این مهم به درستی اجرایی شود.

فرماندار شهرستان لنده تاکید کرد: اگر شدت جریمه به اندازه ای باشد که بازدارندگی داشته باشد می توان از تخلفات صورت گرفته پیشگیری شود.

وی گفت: قوی بودن در نظارت ها باعث خواهد شد تا دست دلالان در خصوص بازار قطع شود و در این حوزه همه نیروهای امنیتی و انتظامی باید مشارکت لازم را داشته باشند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87