آخرین اخبار

14. آذر 1400 - 21:44
نماینده مقام معظم رهبری در بازدید از جاده ارتباطی لنده_دهدشت از پل تراب بازدید کرد و خواستار تسریع در روند اجرایی این پروژه مهم ارتباطی و جاده لنده_تشان شده است.

به گزارش خبرلنده، ، در ادامه سفر نماینده ولی فقیه استان و معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد و مدیران کل استانی و مسولان شهرستان لنده از پروژه های عمرانی با حضور در پل تراب در محور ارتباطی لنده_دهدشت از آخرین وضعیت این پل  و جاده بازدید کردند.

در این بازدید آیت الله حسینی با اشاره به اهمیت این جاده و پل لنده گفت:این جاده نقش مهمی در توسعه شهرستان لنده دارد که امیدواریم همت مسولان در جهت رفع معارضات و تسریع در روند اجرایی آن با کارجهادی و شبانه روزی صورت پذیرد.

وی تاکیدکرد: بحث محور ارتباطی لنده_تشان یکی از مهمترین مطالبات مردم است که امیدواریم با تکمیل و راه اندازی این محور مهم ارتباطی که باعث اتصال استان خوزستان از مسیر لنده به جاده پاتاوه می شود که امیدواریم روند اجرایی این پروژه با تخصیص اعتبارات ویژه هرچه سریعتر به نتیجه برسد.

در ادامه نیز حاجی زاده معاون عمرانی استاندار گفت: بحث معارضات جاده ارتباطی لنده_تراب یکی از مهمترین مسائلی بود که در چندین نوبت این مهم مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت تا امروز که منتج به رفع معارضات شده است.

وی افزود: از تلاش بی وقفه فرماندار، دادستان و اعضای شورای تامین و بزرگان و امام جمعه در رفع معارضات جاده لنده_تراب قدردانی می کنیم چرا که با رفع معارضات این جاده شاهد اجرایی شدن قطعه بعد از پل لنده_تراب هستیم.

معاون عمرانی استاندار تصریح کرد: با تکمیل و نصب تیرهای پل تراب و اجرای بتن ریزی دو قطعه از پل و در ادامه مابقی عملیات اجرایی شاهد تکمیل مهمترین قطعه راه لنده_دهدشت هستیم که گام مهمی در راستای ادامه عملیات اجرایی پروژه است.

 

نماینده ولی فقیه در استان به همراه معاون عمرانی استاندار و مدیران کل در ادامه نیز در دیدار مردمی در مصلی نماز جمعه شهرستان لنده به صورت چهره به چهره به بررسی مشکلات مردم پرداختند.

در ادامه نیز نماینده ولی فقیه با روحانیون مستقر در شهرستان لنده دیدار و به صورت چهره به چهره با آنان دیدار و پای درددل آنان نشست.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده در دیدار با روحانیون شهرستان لنده با نماینده ولی فقیه استان گفت:بیش از ۴٠مسجد شهرستان لنده به همت بنیاد علوی بهسازی و بازسازی شده است.

وی افزود: امروز ما شاکر هستیم که تمام مساجد شهرستان لنده دارای روحانی مستقر هستند و که می توانند در بحث ترویج فرهنگ دینی و معارف اسلامی و فعالیت های فرهنگی تلاشی مضاعف داشته باشند.
وی در ادامه گفت:دشمن از مسیر های متعددی تلاش می کند تا انقلاب ما را زمین گیر کند و با انواع و اقسام تبلیغات به خود را برای تبلیغ علیه ارزش های دینی، انسانی و ملی دارند که غیریت دینی و ملی انسان ها را می خواهند تغییر دهند که باید زحمت کشید و تلاش کرد.


نماینده ولی فقیه در استان گفت:باید برنامه ریزی لازم در حوزه های مختلف اجرایی شود و مسجد باید مرکز تصمیم سازی و جریان سازی و رفع اختلافات مردم و خانوادگی باشد که یک ضرورت اساسی و رسالت ذاتی ما است.

آیت الله حسینی گفت:در بحث جذب نوجوانان و جوانان باید توجه ویژه ای به برنامه ریزی و توسعه فضای های مختلف داشته باشیم.

وی در ادامه گفت:توجه به فضای مجازی و آسیب های آن در خصوص جوانان باید این مهم مورد توجه ویژه قرارگیرد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان گفت:باید به سبک زندگی توجه کافی کرد تا بتوانیم در مسیر توسعه مسائل دینی و فرهنگی نیز یک نیروی فعال باشیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675