آخرین اخبار

14. آذر 1400 - 21:46
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با گلایه مندی از اداره کل ورزش و جوانان استان گفت:چرا یک اداره در یک شهرستان باید یکسال مدیر نداشته باشد و این مهم نباید بی ارزش تلقی شود.

به گزارش خبرلنده، آیت الله سید نصیر حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان لنده خطاب به مدیران و مسولان گفت:این انقلاب، انقلابی عدالت خواه و در خدمت به محرومان شکل گرفته است چرا که توسط انسان های با عظمتی خلق و نگهداری شده است.

وی افزود:نفس قدسی حضرت امام راحل و حضور پرصلابت مقام معظم رهبری در ادانه راه روشن امام راحل توانست تا انقلاب ما را در جهان منحصر به فرد کند.

نماینده‌ ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه اقتدار ایران اسلامی امروز در یکی از بالاترین سطح جهانی است که این افتخار برای همه ما در تاریخ ثبت و ضبط شده است گفت:امروز به برکت انقلاب اسلامی با وجود مشکلاتی که داریم شاهد پیشرفت های عظیمی در حوزه های مختلف است که زمانی امریکایی ها به ما فشار می آوردند ولی امروز ما به آنان در حوزه های مختلف فشار وارد می کنیم که ادعای خود امریکایی ها است.

حسینی در ادامه تاکیدکرد:محموله سوختی ایران لبنان و ونزوئلا را با وجود احتمال درگیری ١٠٠ درصدی با امریکایی ها با اقتدار روند سوخت رسانی به این کشور هاذشکل گرفته است.

وی گفت:اگر ساختار شهری ۵٠سال پیش شهرهای ما را نگاه کنیم خوب می بینیم که فاقد همه زیرساخت ها بودند ولی امروز شاهد توسعه کمی و کیفی هستیم.

نماینده مقام معظم رهبری در کهگیلویه و بویراحمد گفت:نباید خدمات ارزشمند نظام در توسعه راه ها و آبرسانی ها بدون توحه به زیرساخت هابه فراموشی سپرده شود.

وی گفت:از حضور بنیاد علوی در این شهرستان قدردانی می کنیم و کارهای ارزشمندی صورت گرفته است و گلایه ای که هست از عدم همکاری مسولان در تامین سهم آورده خویش عاجند.

امام جمعه شهر یاسوج ابراز داشت:توجه به جغرافیایی شهرستان لنده یک اصل مهم است که تعیین مرزهای سرزمینی این شهرستان باید از سوی معاونت سیاسی استانداری هرچه سریعتر رفع شود.

آیت الله حسینی با گلایه مندی از اداره کل ورزش و جوانان استان گفت:چرا یک اداره در یک شهرستان باید یکسال مدیر نداشته باشد و این مهم نباید بی ارزش تلقی شود و باید هرچه سریعتر رفع شود.

وی با بیان اینکه شهرداری ها باید به دنبال منابع درآمدی باشند و به فکر تامین هزینه های لازم برای تامین منابع و مصارف باشند افزود: نباید نیرو به شهرداری ها اضافه کرد و شهرداری ها باید طرح های توسعه داشته باشند و بهذفضای آموزشی، فرهنگی ، مذهبی و سبزباید توحه کرد.

وی گفت:من به تعهدات و قول های مسولان اعتماد داریم و حتما این وعده ها را نیز پیگیری ویژه ای خواهیم کرد که امیدواریم که این شهرستان در مسیر توسعه و پیشرفت قرارگیرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675