آخرین اخبار

21. دى 1400 - 7:18
در ادامه پیگیری سوژه های مردمی امروز شهروندان شهرک سراسیاب لنده از وضعیت غیربهداشتی و اسف بار جدول فاضلاب در این شهرک گلایه کردند.

به گزارش خبرلنده، توجه به مسائل بهداشتی در حوزه شهری باتوجه به مشکلات و بیماری های واگیر دار یکی از مهمترین ضروریاتی است که شهرداری باید نسبت به رعایت آن اقدام کنند.

جاری شدن فاضلاب در شهرک فجر لنده یکی از چالش های اساسی در این شهرک است که با وجود پیگیری های زیاد شهروندان از طریق  شهرداری متاسفانه هنوز به نتیجه نرسیده است و مشکلات اساسی برای تردد شهروندان ایجاد کرده است.

مرادی نسب یکی از شهروندان ساکن در این شهرک در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: چندین سال است که فاضلاب تمام مناطق بالادستی شهرک فجر سرازیر و در مسیر تردد منازل ما قرار گرفته است که برای عبور و مرور ما مشکلات اساسی ایجاد کرده است.

وی افزود: چندین بار از طریق شورا و شهرداری برای رفع مشکل و حتی ادامه احداث جدول فاضلاب پیگیری کردیم ولی منتج به هیچ نتیجه ای نشد.

این شهروند سرآسیابی گفت:انتظار داریم مسولان شهرداری و شبکه بهداشت و درمان به جهت پیشگیری از بروز بیماری های واگیر دار هرچه سریعتر این مهم را بررسی کنند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675