آخرین اخبار

26. خرداد 1401 - 9:58
امام جمعه شهرستان لنده گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین برنامه های دشمنان قبح شکنی و عادی سازی کشف حجاب و عفاف در فضای مجازی و جامعه است.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در همایش حجاب وعفاف که به همت ستاد امروبه معروف ونهی از منکر شهرستان لنده گفت : امربه معروف ونهی از منکر یکی از احکام الهی است که باید در جامعه به درستی اجرایی شود.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: باید ارزش های الهی در سطح جامعه به درستی اجرایی شوند و در این حوزه باید تلاش گسترده ای برای ترویج امربه نعروف ونهی از منکر است.

وی گفت:اگر قرار است انسانیت و صفای لازم انسان ها بماند باید هرکجا تشویق لازم است تشویق و هرکجا نیز تذکر لازم است باید متذکر شویم.

امام جمعه شهرستان لنده تاکید کرد:خداوند مومن بی دین و ناتوان را دوست ندارد چرا که مومن باید قوی و اهل دین باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:کسی نهی از منکر نمی کند نمونه ای مومن بی دین است چرا که در حوزه امربه معروف و نهی از منکر باید فعالانه تر عمل کند.

محمودی اصل گفت:وقتی قبح مسئله ای در جامعه شکسته شود به یک مسئله عادی در سطح جامعه تبدیل می شود.

وی در ادامه تاکید کرد:بیان مخاطرات لازم در سطح خانواده ها باید برای مبارزه با پدیده شوم بد حجابی باید مورد بحث و تبادل قرارگیرد که لازمه آن کار تربیتی و آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی است.
امام جمعه شهرستان لنده گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین برنامه های دشمنان قبح شکنی و عادی سازی کشف حجاب و عفاف در فضای مجازی و جامعه است.

در ادامه مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت: اهمیت مسله حجاب وعفاف در جامعه یک مسئله مهمی است که متأسفانه این مهم در حوزه های مختلف در سطح جامعه چندان مورد توجه قرار نمی گیرد.

حجت الاسلام زیرعابدی خواه تاکیدکرد: بررسی آثار روحی و روانی حجاب وعفاف در سبک زندگی انسان حتما مورد توجه قرارگیرد.

وی گفت:ارائه آموزش های مستمر و مستدل به اشار مختلف جامعه یک نیاز اساسی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت: در بیان آموزش ها باید اشتراکات مجزا به زن وشوهر داده شود تا در حوزه های تخصصی تر بتوانیم نسبت به رعایت اصول سبک زندگی آموزش های درستی بیان شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حضور مفید وموثر خانم های باحجاب در پارک ها و اماکن عمومی و بیان تذکر در حوزه امر به معروف ونهی از منکر می تواند در بحث آسیب های اجتماعی ناشی از بدحجابی را کاهش دهد.

عابدی خواه گفت: مسولان نیز در خصوص فعالیت های سازمانی و اجرایی در خصوص امر به معروف ونهی از منکر باید در راستای فعالیت های ستاد امر وبه معروف ونهی از منکر گام بردارند.

وی گفت:علل و عوامل پوشش بد اعضای خانواده و جامعه باید به درستی مورد واکاری قرارگیرد تا نسبت به رفع مشکلات  و رفع باورهای غلط در جامعه مورد ارزیابی قرار گیرد.

مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده تاکید کرد: یکی از ترفندهای دشمن بحث ترویج بی بندوباری در سطح جامعه و بی حجابی است و چرا در کشور های خودشان اجازه نمی دهند زنان آنان محجبه باشند وباید این آموزش های تخصصی به درستی بیان شود.

در ادامه نیز چند نفر از بانوان حاضر در جلسه به بیان دیگاه ها و نظرات خود در  خصوص مسئله امر به معروف ونهی از منکر پرداختند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87