آخرین اخبار

18. تير 1401 - 23:46
امام جمعه شهرستان لنده گفت:ترک فعل برخی از مدیران و کارکنان در روند اجرایی فعالیت های روزانه ادارات که این مهم باعث وارد شدن خدشه به روند فعالیت های اداری می شود.

به گزارش خبرلنده،همایش شوراهای  امربه معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان لنده امروز و با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و ادارات و نهادهای مختلف شهرستان لنده در محل حسینیه ثارالله برگزارشد.

در ابتدای این مراسم امام جمعه شهرستان لنده گفت: لازم الاجرایی شدن بخشنامه های امربه معروف ونهی از منکر در ادارات و نهادهای مختلف برای عزم راسخ با این مهم است که همه باید در جهت اجرایی شدن این مهم باید همت به کار ببرند.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل گفت: اختلاف در بین مدیران و کارکنان و در نتیجه باعث عقب افتادن کارهای مردم می شود که این را مردم نیز در جامعه لمس می کنند.

وی گفت:ترک فعل برخی از مدیران و کارکنان در روند اجرایی فعالیت های روزانه ادارات که این مهم باعث وارد شدن خدشه به روند فعالیت های اداری می شود.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: حضور مدیران و کارکنان در شبکه های اجتماعی در ساعات اداری در حالی که شهروندان در اداره منتظر تصمیم و راه اندازی کار وی توسط کارمندان است.

وی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات به نیروهای سیاسی و عدم توحه به حقوق محرومین ونیازمندان که یک اصل مهم را مورد توجه قرار نمی دهند.

محمودی اصل گفت: رعایت پوشش و حجاب کارکنان و تند شدن به ارباب رجوع ها از چالش های است که در برخی ادارات و نهادهای شهرستان ملموس است.

وی گفت: برخی از استخدام های بدون ظابطه در ادارات بدون در نظر گرفتن مباحث قانونی که این مهم باید حتما مورد تاکید مدیران قرارگیرد.
 

فرماندار شهرستان لنده در ادامه گفت: اساسا یکی از رسالت های مهم انبیا الهی هدف از قیام امام حسین(ع) را احیای امر به معروف و نهی از منکر باید دانست.

جلال دانش تاکید کرد: عمل صالح توجه به حق الناس است که اگر همه آسیب های اجتماعی را که نگاه کنیم شاهد خودکشی فلاسفه غربی ها هستیم که در سبک زندگی اسلامی و توجه به ادیان الهی کمتر شاهد این مسله هستیم.

وی گفت:شوراهای امر به معروف ونهی از منکر بخاطر سلامت عمومی جامعه است که این مهم باید مورد توجه قرارگیرد.

فرماندار شهرستان لنده خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم در خدمت به مردم موفق باشیم باید یک سیستم یکپارچه اداری داشته باشیم و نباید اختلاف سلیقه ما در بین مردم آشکار شود و نظام اداری ما خاله خرزویی که نیست و باید مشکل مردم حل شود.

وی گفت: همه ما موظف هستیم که خود را زیر مجموعه شورای امر به معروف و نهی از منکر بدانیم و توحه به مسله مهم عفاف وحجاب باید در جامعه مورد تاکید قرارگیرد.


فرماندارشهرستان لنده گفت: نباید فکر کنیم که وقتی همسایه درگیر بی حجابی شده است شما در امان هستید نه باید در قبال همدیگر احساس مسولیت کنیم.

وی گفت:فضای مجازی و ناتوی فرهنگی حاضر در جنگ نرم ترکیبی دشمن باعث شده است که همه اقشار مختلف را درگیر این فضا کنیم و راه رفته غلط غربی ها را نباید برویم چرا که همان غربی ها دوباره در حال بازگشت به خویشتن هستند.

فرماندار شهرستان لنده خاطرنشان کرد: هیچ مدیری نداریم که در ساعات خاصی بیاد و برود ولی برخی تغییراتی که باید باشد با تعلل مدیران کل همراه است که باید هرچه سریعتر حل شوند.

وی گفت: در بحث خدمات اجرایی تلاش های خوبی در حال شکل گیری است که در حوزه برق، و آب و راه مشکلات زیادی داریم که نیازمند توجه ویژه و همدلی است.

دانش گفت:مشکلات زیاد است ولی با تلاش جهادی و شبانه روزی در حال کار هستیم که امیدواریم شاهد رفع مشکلات روز افزون شهرستان باشیم.

وی گفت: مدیران در همه فضاها باید پاسخگو مردم باشند و با جان ودل پذیرای نقد های منصفانه مردم باشیم ولی حوزه فضای مجازی باید مدیریت شود و قطعا با کسانی که بخواهند در این فضا سو استفاده کنند برخورد خواهدشد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675