آخرین اخبار

6. مرداد 1401 - 9:45
در آستانه ماه محرم دومین همایش سرگروه و اعضای ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده،در آستانه ماه محرم دومین همایش سرگروه و اعضای ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان لنده با حضور امام جمعه موقت شهرستان و جانشین فرمانده سپاه و اعضای این ستاد در حسینیه ثارلله سپاه لنده برگزارشد.

در ابتدای این همایش سرهنگ پاسدار محمد باقررضایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبین گفت:امروز همه ما در خصوص تبیین و تشریح درست جهاد تبیین وظیفه داریم و همه باید در این امر مهم مشارکت کنند.

جانشین سپاه ناحیه لنده گفت: اجرای امربه معروف و نهی از منکر در جامعه یک ضرورت مهم است چون هر مهاجمی اگر مانعی سر راهش نبیند سریع‌تر پیشروی می‌کند و امروز امر به معروف و نهی از منکر سدی جلوی گسترش است از مهاجم فرار کردن نتیجه‌ای ندارد و باید جلوی آن ایستاد.

وی گفت: امروز دشمن با توطئه های شوم خود در حال قبح شکنی فلسفه حجاب و ترویج ولنگاری در سطح جامعه است که وظیفه همه ما است که با امر به معروف و نهی از منکر درست در مقابله توطئه های دشمنان بایستیم.

در ادامه نیز امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: آنچه امروز در سطح جامعه به طور شبانه روزی در حال کار است عادی سازی روابط و قبح شکنی در بستر حریم خانواده ها است.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا گفت: یکی دیگر از بستر های که دشمنان به طور مستمر در حال سم پاشی هستند فضای مجازی است که در آستانه ماه محرم نیز این تفرقه انگیزی ها دو چندان می شود.

وی گفت: توجه به امر به معروف و نهی از منکر  چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی یکی از مهمترین وظایف امران به معروف و ناهیان از منکر است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87