آخرین اخبار

8. مرداد 1401 - 19:26
فرماندار شهرستان لنده آخرین روند اجرایی پیشرفت عملیات اجرایی پروژه مهم و حیاتی بیمارستان32تختخوابی این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش خبرلنده،یکی از مهمترین مطالبات مردم در سال های گذشته بحث داشتن یک مرکز درمانی متناسب با نیازهای مردم شهرستان لنده است که این مطالبه مهم در سال های گذشته همواره مورد توجه مسولان شهرستانی و استانی بوده است.

 

پس از سال ها چشم انتظاری این بیمارستان با حضور دکتر تقوی نژاد معاون وزیر بهداشت درمان، معاون عمرانی استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و مسولان استانی  و شهرستانی در سال 1399بیمارستان 32تختخوابی این شهرستان کلنگ زنی شد.

 بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان لنده در زمینی به مساحت 4 هزار و ۵۰۰ مترمربع کلنگ زنی که در 3طبقه و با اعتبار اولیه 6میلیارد و 500میلیون تومان اجرایی شده است.

 

روند اجرایی ساخت این بیمارستان در یک مقطع زمانی توسط پیمانکار به دلیل گرانی مصالح ساختمانی متوقف شده بود که با پیشگیری های حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان لنده روند عملیات اجرایی آن دوباره آغاز به کار کرده است.

حجت الاسلام سید محمد موحد در بازدید از آخرین روند اجرایی این بیمارستان در سال 1400در طی تماس تلفنی با مسولان وزرات بهداشت و درمان بحث تامین 20میلیاردتومانی برای بیمارستان 32تختخوابی شهرستان لنده را خواستار که این مهم نیز در دستورکار وزارت بهداشت و درمان قرارگرفت.

پس از تغییر دولت و آغاز به کار دولت سیزدهم و انتصاب فرماندار جدید شهرستان لنده بحث تاخیر این پروژه مهم و حیاتی شهرستان لنده در دستورکار جدی جلال دانش قرارگرفت که وی در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری آخرین روند و میزان پیشرفت این پروژه را تشریح کرد.

جلال دانش گفت: روند اجرایی پیشرفت فاز دوم این پروژه حیاتی برای شهروندان لنده ای تا قبل از شروع دولت سیزدهم با سرعت کمی همراه بود که پس از بررسی و تشکیل چندین جلسه با پیمانکار و رفع مشکلات سد راه شاهد پیشرفت خیلی خوب پروژه شدیم.

فرماندار شهرستان لنده گفت: امروز و با پیگیری های خیلی خوب استاندار، معاون عمرانی استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان و مسولان دانشگاه علوم پزشکی شاهد پیشرفت 90درصدی فاز دوم و مسقف کردن طبقه دوم این بیمارستان و آماده سازی ستون های طبقه سوم هستیم.

 

وی تاکیدکرد: میزان پیشرفت این پروژه در چندماهه گذشته از پیشرفت فوق العاده ای همراه بود که این روند با سیر سعودی خود در حال اجرا است.

دانش تاکیدکرد: امیدواریم در تقویم اجرایی و زمانبدی این پروژه شاهد پیشرفت روز افزون باشیم و بتوانیم برابر این جدول زمانی بحث پیشرفت پروژه را پیش ببریم.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
---
 
---
 
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675