آخرین اخبار

18. مرداد 1401 - 0:35
مردم شهرستان لنده شامگاه عاشورای حسینی و در شام غریبان هم‌نوا با کودکان و بازماندگان کاروان حسینی در غم شهادت امام حسین(ع) به عزاداری پرداختند.

به گزارش خبرلنده، مردم شهرستان لنده شامگاه عاشورای حسینی و در شام غریبان هم‌نوا با کودکان و بازماندگان کاروان حسینی در غم شهادت امام حسین(ع) به عزاداری پرداختند.

مردم مؤمن و متدین و شهادت‌طلب و شیعه‌ شهرستان لنده امشب هم‌نوا با بازماندگان صحرای کربلا و عاشورا و کاروان حسینی و هم‌نوا با رقیه و سکینه، هم‌نوا با خواهر غم‌دیده به سوگ نشستند و در غم و فراق و هجران امام خویش به عزاداری و مرثیه‌سرایی پرداختند.

مراسم شام غریبان امشب در تپه نورالشهدا در جوار شهدای گمنام و در هیئت قمر بنی هاشم(ع)در جلوی مسجد صاجب الزمان(عج) با حضور عاشقان اهل بیت(ع) برگزارشد.

حجت الاسلام الهی نیا در این مراسم گفت: دیروز در جنگ سخت بودیم و امروز در میدان جنگ نرم و همه ما باید برای تعالی فرهنگ عاشورا تلاش کنیم.

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: اگر دیروز دشمنان در میدان هل هله می کردند تا صدای اباعبدالله الحسین(ع) به گوش یاران شمر و حاضرین نرسد ولی امروز صدای مظلومان و حق طلبان و مدافعان حرم در مقابله با دشمنان به درستی شنیده شد و جبهه استکبار در عراق، سوریه و شام به درستی در هم کوبیده شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---

--

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

---

---------------------------------------------------------------------------

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675