آخرین اخبار

20. مرداد 1401 - 8:24
نشست خبری رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده مطرح شد:
انکار واقعیت ها و وارونه جلوه دادن دستاوردهای کشور در فضای مجازی+تصاویر
رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت:خبرنگاران افسران جهاد تبیین در جامعه هستند که بیشترین نقش را در این حوزه دارند و امیدواریم قلم های شما پویاتر و مستمر باشد.

به گزارش خبرلنده، عبدالرحیم آهنین جان در نشست با اصحاب رسانه شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: جای بسی افتخار است که در نظامی مشغول خدمت هستیم که در ترویج فرهنگ عاشورا و با تاسی از این فرهنگ ناب در حال زندگی هستیم.

رئیس اداره آموزش و پرروش شهرستان لنده گفت: اصحاب رسانه همواره منادیان راستین جبهه حق طلبی هستند که با تاسی از آموزه های دینی همواره این رسالت سترگ را اجرایی کردند.

وی گفت:تقارن زیبای امسال و همزبانی روز خبرنگار با روز عاشورا باعث شد تا شما ادامه دهنده راه حسین بندعلی(ع) باشید و در این راه برای تعالی فرهنگ عاشورا شما بیشترین نقش را دارید.

آهنین جان گفت:عاشورا تمدن ساز تاریخ بشر است که در اوج محدودیت نفرات بزرگترین حادثه و فرهنگ را در عالم هستی رقم زدند.

وی گفت:رسالت سنگین پیام رسان کربلا یعنی حضرت زینب(س) باعث شد تا کربلا درکربلا می ماند اگر زینب نبود و اگر رسالت ابلاغ و اطلاع رسانی حضرت زینب کبری سلام علیه نبود هرگز ظلم وستم یزیدان آشکار نمی شد و بیان کننده حق طلبی و شجاعت وی بود که حادثه کربلا مانا و ماندگارشد.

رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت:امروز رسالت سترگ اصحاب رسانه همین آگاهی بخشی، مطالبه گری، دفاع از حقوق مردم و جهان تبیینی است که امروز بر دوش شما است.

وی گفت:امروز رسانه ها زبان گویایی مردم، مطالبه گران واقعی جامعه و پیشقراولان جبهه آگاهی بخشی و روشنگری در سطح جامعه هستند.

آهنین جان گفت: اگر در جهاد روشنگری و جبهه دانایی و جهاد تبیین قدم وقلم برانیم هیچ خطر وتهدیدی این انقلاب و دین اسلام را تهدید نخواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: جهاد تبیین تضمین کننده قدرت و متحول کردن نسل جدید با آموزههای دینی است که در بحث تمدن سازی نوین اسلامی رسالتی مهم و اساسی است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت:در چندسال گذشته دشمنان ما به دنبال انکار واقعیت ها و وارونه جلوه دادن دستاوردهای عظیم انقلاب و تحریف حقایق ناب انقلاب هستند.

وی در ادامه گفت:خبرنگاران افسران جهاد تبیین در جامعه هستند که بیشترین نقش را در این حوزه دارند و امیدواریم قلم های شما پویاتر و مستمر باشد.

آهنین جان گفت:شما انتقال دهنده رسالت سترگ مفاهیم گام اول به گام دوم انقلاب هستید که در جنگ اراده ها حضور شما نقش پررنگی دارد. 

در ادامه نیز از خبرنگاران در این نشست خبری تجلیل شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
---
 
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675