آخرین اخبار

29. مرداد 1401 - 21:47
تنها کمتر از یک هفته ازوعده مدیرعامل شرکت برق استان در خصوص پایدار شدن برق لنده می گذرد ولی همچنان مردم این شهرستان از قطعی مکرر برق گلایه مندهستند.

به گزارش خبرلنده، با گرم شدن فصل تابستان و افزایش دما در این فصل شاهد افزایش بی رویه مصرف برق به خصوص در مناطق گرمسیری استان برای وسایل خنک کننده هستیم.

قطعی های مکرر و بدون برنامه برق در شهرستان گرمسیری لنده با دمای هوای بالای 45درجه سانتی گراد در دو ماهه گذشته در این شهرستان باعث وارد شدن خسارات جدی به شهروندان به خصوص وسایل خنک کننده شده است.

هفته گذشته بود که مدیرعامل شرکت برق استان در گفت وگو با خبرنگار صداوسیمای استان از پایدار شدن برق شهرستان لنده خبرداد ولی این وعده حتی به یک هفته نکشید و در سه روز گذشته شاهد قطعی مکرر برق در این شهرستان هستیم.

از صبح امروز نیز بیش از 3بار شاهد قطعی برق بودیم که بیش از 5ساعت شاهد قطعی برق در خیابان های سادات، موگرمون و روستای بخش موگرمون بودیم که حقیقتا داد مردم را درآورده است.

یکی دیگر از چالش های مهم بی برقی در این شهرستان وجود بیماران زمینگیر وگاها از کار افتاده است که این قطعی مکرر باعث زخم بستر آنان شده است و همین مسئله نیز باعث افزایش نارضایتی های از عملکرد برق در این شهرستان شده است.

سال های سال است که وعده رفع مشکلات برق شهرستان لنده از طریق خط دومداره و ایستگاه دژکوه داده می شود ولی متاسفانه در مقام عمل این مهم همچنان می لنگد و باعث افزایش گلایه شهروندان شده است.

در هفته های گذشته نیز امام جمعه و فرماندار شهرستان لنده از وضعیت ناپایداری برق شهرستان گلایه های شدیدی از مجموعه برق استان داشتند .

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87