آخرین اخبار

1. شهريور 1401 - 7:24
بیش از ۲۵سال است که ساکنین زیر سیل بندلنده از نبود آسفالت رنج می‌برند و باوجود پیگیری‌های مکرر از سوی مسئولان هیچ نتیجه‌ای نگرفته‌اند.

به گزارش خبرلنده، ، در ادامه پیگیری سوژه‌های مردمی امروز بنیا به دعوت شهروندان زیر سیل بند شهرلنده برای تهیه گزارش رفتیم که از رنج بیش از ۲۵ساله خود از نبود آسفالت گفتند.

نیک اخلاق یکی از شهروندان ساکن در کوچه زیر سیل بند لنده تأکیدکرد: در طی این۲۵ سال بار‌ها به شهرداری و شورای شهر در ادوار گذشته مراجعه و پیگیری‌های زیادی کردیم تا ۱۰سال پیش آن هم با خودیاری و پرداخت هزینه بیل مکانیکی بحث جدول‌گذاری این خیابان حل شد.

---

وی گفت: این کوچه را در ادوار گذشته خیابان کمربندی شهر لنده معرفی کرده بودند و نکته جالب اینجاست که دو خیابان کارو دانش و شهید نژاد تقوی که در اطراف این خیابان بودند آسفالت شدند جز این خیابان که کمتر از ۵۰۰متر است.

آرامی دیگر شهروندان ساکن در این کوچه گفت: در این سال‌ها تنها سهم ما از انتخابات شورای شهر و انتخاب شهرداران لنده‌ای تنها همین زیرسازی است که گردو خاک آن در فصل تابستان ریه‌های ما را و خانه‌های ما را پر کرده است و در فصل زمستان نیز گل و لای باعث گلایه ساکنین شده است.

وی گفت: البته اعضای جدید شورای شهر در دوره ششم و شهردار جدید هفته‌های گذشته پس از تقاضا‌های مکرر شهروندان بازدیدی از کوچه ما داشتند که قول دادند که در آینده نزدیک این کوچه آسفالت شود.

این شهروند لنده‌ای گفت: این کوچه دقیقاً زیر سیل بند واقع شده است و سالانه نیز خطر تخریب سیل بند نیز ساکنین این کوچه را تهدید خواهد کرد که نیاز است شهرداری دیوار حفاظتی مناسبی را پیش‌بینی کند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675