پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

3. مهر 1401 - 0:25
خانواده های معظم شهیدان با محکوم کردن حوادث و اغتشاشات چندهفته گذشته کشور خواستار برخورد قاطع و ضرورت دفاع از دستاوردهای انقلاب تا پای جان شدند.

به گزارش خبرلنده، همزمان با هفته دفاع مقدس، امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه لنده، رئیس بنیادشهید، مسئول دفتر شورای نگهبان شهرستان لنده با حضور در منزل شهیدان هاشمی و جاودان یاد و خاطره این شهیدان والامقام را گرامی داشتند.

حجت الاسلام سیدهدایت محمودی اصل با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهدای دفاع مقدس گفت: آنچه امروز برای مابه عنوان یک ارزش محسوب می شود حفظ ایثار و از خودگذشتگی شاهدان شهیدی است که برای امنیت پایدار ما از جان خویش گذشتند.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: معرفی سیره و سبک زندگی شهیدان می تواند باعث متعالی شدن فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در جامعه شود.

وی گفت: تکریم و دیدار با خانواده های معظم شهدا و شنیدن پای درد دل این خانواده از مهمترین وظایف مسئولان است.

خانواده شهید هاشمی نیز با قدردانی از حضور مسئولان گفت: امروز رسالت همه اقشار مختلف حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است چرا همه شهیدان برای دوام و بقاء آن جان خود را تقدیم کردند.

این خانواده شهید گفتند: امروز همه ما باید در برابرفتنه انگیزی و توطئه های دشمنان متحدو برای دفاع از حریم و حرمت انقلاب اسلامی تا پای جان مقاومت کنیم و در این راه از جان خود فرزندانمان برای داوم و بقاء انقلاب اسلامی کوتاهی نخواهیم کرد.

خانواده های شهیدان هاشمی و جاودان خواستار برخورد قاطع با عوامل حوادث تلخ چندروز گذشته در کشور و تامین امنیت پایدار برای شهروندان و ضرورت حمایت قاطع از نیروی انتظامی شدند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675