آخرین اخبار

20. مهر 1401 - 7:41
امام جمعه شهرستان لنده گفت:در همین بحران کشور شاهد ادامه جنگ ترکیبی دشمن با کشته سازی از اغتشاشات و حمله با پلیس و پایگاه های مقاومت بسیج هستیم که جزئی از پازل این جنگ است.

به گزارش خبرلنده، پیش از ظهر امروز امام جمعه ،رئیس دادگستری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، به همراه فرمانده انتظامی ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان با حضور در منزل طلبه شهید سید رمضان سیروس با این خانواده شهید دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار امام جمعه شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهدای روحانی گفت: امروز اندیشه‌ و تلاش حاکم بر حوزه‌های علمیه شیعه، مبتنی بر عنوان پُرمعنای جهاد در راه خدا و تلاش برای حاکمیت ارزشهای اسلامی در جامعه است.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل گفت: امروز همه ما وظیفه داریم تا در جهاد تبلیغ و تبیین بر اساس آیه شریفه «الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَلَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ ۗ وَکَفَىٰ بِاللَّهِ حَسِیبًا» در مسیر و‌ میدان جهاد با معیار تلاش برای خدا و عیار بالای عمل خالص برای خدا و شجاعت در میدان‌های علم و عمل، واهمه‌ای از دشمنان نداشته است.

وی گفت: حضور پررنگ روحانیون در روزهای آغازین انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس یک حضور فعال و پویا و راهگشا بوده است و بعد از آن نیز در ادامه مسیر سعادتمند انقلاب نیز نقش تعیین کننده ای داشته است.

امام جمعه شهرستان لنده گفت:در همین بحران کشور شاهد ادامه جنگ ترکیبی دشمن با کشته سازی از اغتشاشات و حمله با پلیس و پایگاه های مقاومت بسیج هستیم که جزئی از پازل این جنگ است.

محمودی اصل گفت: اگر به وصایای طلبه های شهید تفکری عمیق داشته باشیم به روشنی بر تاکید بر ولایت مداری و شهادت طلبی و جهاد و ایثار تاکید شده است.

وی گفت: امروز این وصیت نامه های شهیدان است که می تواند مسیر تفکر و فرهنگ رفع جهاد و شهادت را برای جامعه ما روشن تر از گذشته برای رسیدن به کمال فراهم کند.

در ادامه نیز مادر طلبه شهید رمضان سیروس با قدردانی از حضور مسولان گفت: بدون شک امنیت امروز ما مرهون تلاش و رشادت شهیدان است و ما نیز به عنوان والدین شهدا به این سرمایه ها افتخار می کنیم.

وی گفت: ما قدردان زحمات ارزشمند همه خادمین به مردم در همه مشاغل هستیم و این روزها نیز باید از تلاش نیروی انتظامی و بسیج در برقراری امینت پایدار کشور تشکر کنیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675