آخرین اخبار

3. آذر 1401 - 17:57
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت:دشمنان و اراذل و اوباش خوب بدانند که لحظه ای با آنان مماشات نخواهیم کرد و با آنان برخورد قاطعی خواهیم کرد.

به گزارش خبرلنده،  مراسم یادواره شهدای منطقه موگرمون در بخش موگرمون شهرستان لنده به مناسبت هفته بسیج با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مسولان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در ورزشگاه روستای وحدت موگرمون برگزارشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: فاصله بین مردم و خانواده شهدا ناشی از عدم توجه به فرهنگ شهید وشهادت است.

سرهنگ ویسی گفت: جاده های دسترسی روستاها به خصوص گلزار شهدای شهرستان از مهمترین دغدغه های مردم به خصوص خانواده شهدا است.

وی گفت:امیدواریم خداوند توفیق دهند تا بتوانیم نسبت به گرامیداشت یادواره شهدا بتوانیم مسیر روشن شهدا را ادامه دهیم.

در ادامه نیز رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت:هیچ نعمتی شیرین تر از امنیت وجود ندارد و امروز این امنیت است که تظمین کننده آرامش مردم است.

حجت الاسلام انصاری گفت:امروز وقتی در کردستان و ایذه درد نا امنی را مردم این منطقه چشیدند معنا و مفهوم امنیت برای سایر مناطق به درستی درک شده است.

وی گفت:این امنیتی که امروز در ایران اسلامی داریم مرهون خون شهیدان است.

انصاری گفت: مگر ممکن است خون شهیدان منطقه‌ موگرمون و سایر مناطق کشور که پای این درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند به هدر برود و این را باید خوب بدانیم که دشمنان و اراذل و اوباش خوب بدانند که لحظه ای با آنان مماشات نخواهیم کرد و با آنان برخورد قاطعی خواهیم کرد.

رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: این انقلاب بیمه خون شهدا است و بعضا مشاهده می شود برخی از افراد دین دار  نیز دچار لغزش می شوند که این یاس و نا امیدی است که دشمن به ذهن آنان ترویج کرده است.

وی گفت: در حوادث کربلا شاهد فداکاری و رشادت های امام حسین(ع) و خانواده ایشان فدا شدند تا اسلام بماند و امروز نیز انقلاب اسلامی و ایران اسلامی ما باید بماند تا اسلام حفظ شود.

انصاری گفت: خانواده شهدا انسان های فداکاری هستند که با تقدیم فرزند، پدر و برادر خود دین خویش را به انقلاب ادا کردند تا حریت انقلاب اسلامی بماند.

وی گفت: امروز توپ در زمین مسئولان است و این مسولان هستند که باید پاسخگوی مردم باشند.

رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: معیشت مردم و سفره آنان باید با تدبیر و برنامه ریزی درست مدیریت کنند و نسبت به تعالی و ارزش گذاری به مقام خانواده های ایرانی گام بردارند.

وی گفت:مسولان باید برای درد مردم نسخه پیچی کنند و برای معیشت و رفع مشکلات آنان گام های اساسی بردارند.

انصاری گفت: کشور های آمریکایی و اروپایی و انگلیسی تحریم های پی در پی وضع می کنند و در همین حوادث نیز نقش مهمی داشتند و غافل از آنکه قطار سربلندی انقلاب اسلامی با اقتدار مسیر خویش را طی می کند و توقفی ندارند.

وی گفت:برخی ها اقدام به عمامه پرانی اقدام کردند که ما می گوییم عمامه که سهل است تن و جانمان را برای انقلاب اسلامی خواهیم داد و بر این افتخار می کنیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675