آخرین اخبار

5. آذر 1401 - 12:53
همزمان با سالرروز تشکیل بسیج مستضعفین برگزار شد؛
اجتماع بزرگ بسیجیان در لنده/امریکا به دنبال جنگ قومیتی در ایران است+تصاویر
همزمان با هفته بسیج، اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان لنده در محوطه ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، ،تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان لنده امروز و به مناسبت ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان با حضور اقشار مختلف بسبج و ادارات شهرستان لنده در محوطه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

در ادامه نیز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: امروز به برکت بسیج است که شاهد پیروی های مهمی در سطح کشور هستیم.

سرهنگ پاسدار روح الله ویسی تاکیدکرد: ترویج نفکر بسیجی در سطح کشور باعث خواهد شد تا روحیه جهاد و ایثار تعمیق و به سمت قله های پیشرفت حرکت کنیم.

در ادامه مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح گفت:اگر امروز از رشد بالندگی انقلاب سخن می گوییم قطعا مدیون حضور پرصلابت بسیج است چرا که این تفکر روشن باعث پویایی انقلاب شده است.

حجت الاسلام حکمتی نیک گفت:سازملن بسیج متشکل از انواع و اقشار قشرهای مختلف مردم که یک شکل و متحد در خدمت رسانی به مردم شبانه روز درحال تلاش است.

حکمتی نیک گفت:بسیج دراوج صلابت و اقتدار است و امروز این تفکر ناب را به کشورهای جهان صادر کرده است و اینکه دشمن با ما درعناد است علتش همین تفکر ناب است.

وی گفت:امروز نظام سلطه به سرکردگی امریکا به خوبی به قدرت و توان نظامی ایران و نفوذ منطقه ای آن به خوبی پی برده است که تمام نقشه های آنان را در خاورمیانه نقش بر آب کرده است و به همین علت است که با ما دشمنی دارند.

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح گفت:راهبرد امریکا و نظام سلطه در مقابله با ایران توسعه روز افزون انقلاب و حفظ دستاوردهای آن و جهان شمول شدن تفکر انقلاب در کشورهای مختلف جهان است.

وی گفت:امریکا دوست ندارد اقتدار و پیشرفت روز افزون ما را در جهان ببینید و کودتای ٢٨مرداد را طراحی کرده است  و از سال ١۳۳٢تا کنون با توطئه های مختلف به دنبال براندازی بوده است.

حکمتی نیک گفت:انقلاب اسلامی در دفاع مقدس با وجود پشتیبانی بیش از ٣٨کشورجهان به سرکردگی امریکا تمام دسیسه های دشمنان را ناکام گذاشت و بعد از آن در طراحی آشوب ها و اغتشاشات در فتنه های مختلف همواره با رهبری مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت ایران شکست خورده است.

وی گفت: دکترین امریکا با استفاده از نفوذ و جاسوسان خود در کشور به دنبال مهار انقلاب اسلامی هستند ولی غافلند که هژمونی آنان شکست خورده است.

حکمتی نیک گفت:امریکا باید از دست ایران عصبانی باشد چرا که میلیاردها دلار هزینه امریکا در منطقه با برهم زدن نقشه های آنان توسط ایران به هم خورد و اقتدار ایران در منطقه نیز روز به روز تقویت شده است.

مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح بیان کرد: حوادث امروز در کردستان و قومیت گرایی و فتنه انگیزی امریکایی ها با همراهی کومله ها و منافقین نقشه دیگر امریکایی ها و چندنی کشورعربی و عبری برای ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675