آخرین اخبار

13. بهمن 1401 - 14:51
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: امروز دشمن در فضای مجازی با وارونه جلوه دادن حقایق به دنبال تحریف حقایق دینی و اسلامی و حتی روحیه استکبارستیزی است.

به گزارش خبرلنده،مراسم یادواره شهدای پایگاه امام صادق (ع) شهرک شهیدرجایی لنده با حضور رئیس دادگستری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، فرماندار و بخشدار موگرمون و اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) این شهرک برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم سرهنگ پاسدار روح‌الله ویسی گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا تجدید میثاقی است با شهدا و خانواده‌های معظم آنان که این مسیر نورانی را هرگز فراموش نکنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده خاطرنشان کرد: امنیت و عزتی که امروز ایران اسلامی را در همه جهان سرآمد کرده است به برکت خون سرخ همین شهیدان به‌دست‌آمده است و همه ما باید در حفظ دستاوردهای انقلاب کوشا باشیم.

ویسی افزود: امروز رسالت ما در خصوص تکریم و تجلیل از مقام شهیدان یک تکلیف شرعی و عرفی است که باید در همه دوران یاد و نام شهدا به‌درستی گرامی داشته شود.

 

در ادامه نیز حجت‌الاسلام صادق انصاری پور رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: ارزش و مفهوم حادثه کربلا بعد از تکرار آن برای همه جهانیان آشکار شد و امروز سپاه کفر در یک‌طرف و سپاه حق در مقابل آن در جهان در حال نبرد هستند که در فضای مجازی حادثه کربلا در حال تکرار است که در این فضا قرآن‌ها و مساجد را به آتش می‌کشند.

وی افزود: حضور فعال و با بصیرت در فضای مجازی و دفاع از اصول و ارزش‌های دینی در دفاع از ارزش‌ها دست‌کمی از حضور در کربلا ندارد.

رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: امروز دشمن در فضای مجازی با وارونه جلوه دادن حقایق به دنبال تحریف حقایق دینی و اسلامی و حتی روحیه استکبارستیزی است.

وی گفت: عزیزترین مسئله برای یک انسان جان اوست و این مهم وقتی برای امنیت و آرامش یک کشور هزینه می‌شود ارزشش چندین برابر می‌شود.

انصاری پور گفت: مادران شهدا اسوه‌های از صبر ایثار هستند که با تقدیم فرزندان خود و با بدرقه آنان امیدی به بازگشت نداشتند ولی با اتکا به همان تفکر و فرهنگ عاشورا از عزیزترین فرزند خویش گذشتند تا دین و ایران بماند.

رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: همه مردم ما شهید دادند تا این انقلاب بماند و ما نیز باید در قبال این خون‌های که برای امنیت و آرامش ملت ایران رفتند باید مسئول باشیم و در خدمت به مردم باید خود را مدیون شهدا بدانیم.

وی افزود: مادران شهدا و خانواده‌های شهدا از شهرداران و مسئولان انتظار نصب تصاویر و تابلوها را خیلی ندارند بلکه انتظار خدمت بی‌منت دارند چراکه خدمت بی‌منت به مردم ادامه‌دهنده راه شهیدان است.

انصاری پور گفت: خانواده شهدا از من قاضی و مجموعه دادگستری نمی‌خواهند که تصاویر شهدا را نصب کنیم ولی خلاف خط و مشی آنان رفتار کنیم بلکه انتظار خانواده‌های شهدا عدالت و دفاع از حقوق حقه مردم است.

وی گفت: یکی از دلایلی که خانه خودم را به لنده آوردم این بود که در بین مردم باشم و سردی دگرمی و خوشی و تلخ‌کامی مردم را لمس کنم و همانند شما زندگی کنم و شخصاً به این افتخار می‌کنم.

انصاری پور گفت: اگر من مسئول عرضه خدمت به مردم را ندارم نباید به‌پای نظام و رهبری بگذارند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675